Elektrėniečiai alkani neliks

Elektrėniečiai alkani neliks

Elektrėnuose, Taikos g. 9 (priešais Socialinės globos namus) verslininkas Rimas Dainis atidarė naują maisto prekių parduotuvę. Tik čia apsilankę galėsite įsitikinti, kad apie viską pagalvoja ne Maxima, bet smulkūs verslininkai.

Mažoje parduotuvėlėje galima įsigyti visų maisto prekių gerokai mažesnėmis kainomis nei didžiuosiuose prekybos centruose. O svarbiausia, čia visi produktai tik iš Lietuvos gamintojų. Iš įvairių Lietuvos regionų Elektrėnuose apsigyvenę žmonės, turės galimybę maitintis savo regione pagamintais produktais: žemaičiai – produktais iš Klaipėdos, suvalkiečiai – iš Marijampolės ar Vilkaviškio, dzūkai – iš Alytaus ar Varėnos, aukštaičiai – iš Kauno ar Panevėžio … Darbštus verslininkas Rimas visur sugeba susitarti ir gauti nuolaidų, kad patys neturtingiausi elektrėniečiai galėtų valgyti mėsos. O ir pasiturintiems kam mokėti už tą patį produktą brangiau, jei galima nupirkti pigiau.
Naujų mažų parduotuvėlių atidarymas Elektrėnuose, matyt, bus ta prognozuota šviesioji krizės pusė. Žmonės rizikuoja kurti verslą ir naujas darbo vietas, investuoja santaupas ir idėjas, neskaičiuoja laiko ir savo darbo, mėgindami patys įsitvirtinti versle ir darydami gera žmonėms. Kad tuo įsitikintumėte, reikia tik užsukti į parduotuvę Taikos g. 9 Elektrėnuose, kur nusipirkus maisto produktų, pinigų piniginėje liks apie 20 proc. daugiau, nei planavote.
Reklama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų