Elektrėnų „Sporto centras – Poseidonas“ baigė reguliarųjį sezoną

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes sužaidė jau anksčiau vietą finalo ketverte užsitikrinusi Elektrėnų „Sporto centras – Poseidonas“ komanda. Ji rezultatu 11:7 (2:1, 5:2, 4:4) nugalėjo Vilniaus „Vanvitą“.

Ši dvikova svarbi buvo „Vanvita“ klubui, kuris pretendavo pakilti į antrąją diviziono poziciją. Rungtynėse visą laiką pirmavo elektrėniškiai, kurie antrojo kėlinio viduryje turėjo jau 4 įvarčių persvarą.

Trečiojo kėlinio viduryje „Vanvita“ bandė gelbėti rungtynes mažindama skirtumą iki 6:8, tačiau „Sporto centras – Poseidonas“ greitai atsakė 2 įvarčiais ir užgesino „Vanvitos“ viltis užimti antrąją vietą divizione.

Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje aiškios visos trys komandos, kurios tęs kovą dėl apdovanojimų. Elektrėnų „Sporto centras – Poseidonas“ keliauja tiesiai į finalo ketvertą, Kėdainių LRK žais vienerias atkrintamąsias rungtynes su Vakarų diviziono „A“ grupės trečiosios vietos laimėtojais, o Vilniaus „Vanvita“ – su šio diviziono antrosios vietos laimėtojais.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Elektrėnų „Sporto centras – Poseidonas“: Olegas Šybajevas (4), Andrejus Simankovas (3), Laurynas Stepankevičius (2), Darius Virbickas, Artūras Visockas pelnė po 1 įvartį.

Vilniaus „Vanvita“: Saulius Lynikas, Andrejus Jadkauskas pelnė po 2 įvarčius, Vitalijus Sevrukas, Andrejus Klimovecas, Edgaras Jašinas – po 1 įvartį.