Elektrėnų PK pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis

Lapkričio 23 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate (toliau – Elektrėnų PK) pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

Apie 16.53 val. Elektrėnų PK Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Atgimimo gatvėje esančioje aikštelėje patikrino stovėjusį automobilį „Audi 80“ ir jame sėdėjusius keturis Elektrėnų gyventojus.

Patikrinimo metu po priekine keleivio sėdyne buvo rasta sulankstyta popieriaus skiautė su viduje buvusia susmulkinta žalsvos ir rudos spalvų augalinės kilmės mase, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Apie 23.08 val. tie patys pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Rungos g., patikrinimui sustabdė automobilį „VW Golf“. Patikrinus automobilio dešinės pusės durelių dėtuvę, joje buvo rastas susuktas popierius su viduje buvusia susmulkinta žalsvos ir rudos spalvos augalinės kilmės mase, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Dėl abejų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų