Elektrėnų „Energija“ ruošiasi ateinančiam sezonui

Elektrėnų „Energija“ ruošiasi ateinančiam sezonui

Ledo ritulio klubas Elektrėnų „Energija“, pradėjęs įtemptą treniruočių sesiją prieš ateinančio sezono varžybas, patvirtino savo dalyvavimą stipriausioje Latvijos ledo ritulio lygoje „Virsliga“. Pasak klubo direktoriaus Petro Nausėdos, netrukus turėtų paaiškėti, ar „Energija“ varžysis ir Lietuvos ledo ritulio čempionate.

LLRF inf.

 

Po ilgai trukusių klubo valdybos diskusijų su keliais kandidatais į trenerio poziciją, nuspręsta, kad šį sezoną vyriausiojo LRK „Energija“ trenerio pareigas eis ledo ritulio specialistas iš Baltarusijos Yury Chukh. Praėjusį sezoną Y. Chukh treniravo Mogilevo miesto komandą „Mogilev2“, kuri Baltarusijos aukščiausios lygos reguliariajame čempionate užėmė ketvirtąją vietą iš devynių.

„Šiuo metu intensyviai treniruojamės, tad prasidėjus čempionatui Latvijoje, komandos sportinis pasirengimas turėtų būti aukšto lygio. Žinoma, yra kur temptis, tačiau tikimės, kad treneris komandai padės pasiekti maksimalius rezultatus,“ – sakė klubo direktorius P. Nausėda.

Jis taip pat pabrėžė, kad Lietuvai vis dar trūksta ledo ritulio specialistų, galinčių tinkamai treniruoti komandas intensyvioms varžybų sesijoms.

Šiais metais komandos fiziniu pasirengimu rūpinasi fizinio pasirengimo treneris Remigijus Mika.

Nors Elektrėnų „Energija“ naujam sezonui ruošiasi jau kone mėnesį, galutinė komandos sudėtis dar nėra suformuota. „Keli klubo žaidėjai vis dar yra kitų ledo ritulio klubų peržiūroje, tris keturis ledo ritulininkus planuojame pasikvieti iš Baltarusijos klubų,“ – apie esamą žaidėjų situaciją kalbėjo P. Nausėda.

Jo teigimu, klubas yra pasiruošęs auginti naujus talentus, tačiau šiandien kai kurių jaunių pasirengimas dar nėra tinkamas pirmenybėms.

Jau artimiausiu metu turi būti patvirtintas Latvijos ledo ritulio lygos „Virsliga“ varžybų tvarkaraštis. Pagal ankstesnį Latvijos ledo ritulio federacijos reikalavimą, „Energija“ didesnę dalį varžybų žais išvykose ir tik kelias rungtynes Lietuvoje.

Sekite LRK „Energija“ naujienas internete: www.facebook.com/lrkenergija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų