Elektrėnų „Bočiai“ rudens šventėje „Auksinis ruduo“

„Bočiams“ rūpi ne tik kultūrinis gyvenimas, bendravimas, susitikimai su kitų regionų „Bočiais“, ekskursijos bei šventinės vakaronės, bet ir sveikatos priežiūros reikalai.

Spalio 27 d. buvo organizuota  rudens šventė „Auksinis ruduo“ ir paskaita apie mediciną.

Dalyvavo gydytojas Tomas Nylūnas, kuris gana įdomiai ir aiškiai papasakojo apie kaulų, širdies ir kraujagyslių susirgimus, jų atsiradimo priežastis, davė savalaikio gydymo rekomendacijų. Susirinkusiuosius gydytojas išsamiai konsultavo apie konkrečius susirgimus, gydymą natūraliais produktais, kad atitolintume o gal net išvengtume gydymo chirurginiu būdu.

Po to buvo padėkota tiems, kurie aktyviai prisidėjo prie derliaus šventės, įvykusios spalio 2 d., stalo paruošimo.

Mes labai džiaugiamės, kad mūsų šventėje „Auksinis ruduo“ dalyvavo ne tik „Bočiai“, bet ir nemažai kitų Elektrėnų gyventojų.

Šios šventės proga buvo pasveikinti „Bočių“ jubiliatai Albina Kazlauskienė, Liudmila Lobza, Roma Mikalainienė. Aldona Obalavičienė, Jonas Šaka, Dana Grigonienė. Tik gaila, kad ne visi jubiliatai atvyko į šią šventę. Sveikiname ir tuos, kurie negalėjo dalyvauti, linkime geros sveikatos, laimingų metų.

Gražias eiles padeklamavo Dana Grigonienė, Stasė Šarakojytė. Gražiai skambėjo „Giminių daina“, „Žemėj Lietuvos“ ir daug kitų dainų, kurios paliko šiltus bendravimo prisiminimus.

 

Gyvenimą kaip klevo lapą

Ruduo gelsvom spalvom nutapo

Prabėga metai, bet žmogus

Kaip klevas rudenį gražus.

A. GIEDRAITIENĖ

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų