Elektrėniečių pergalės

Elektrėniečių pergalės

Valstybės dienos šventę Elektrėnuose paįvairino Lietuvos supermoto čempionatas Elektrėnų savivaldybės mero taurei laimėti. Vieną lenktynių etapą sudarė du važiavimai. Važiavimo trukmė nustatoma pagal motociklų klases (pirmoms klasėms OPEN – 15 min. ir du ratai,  antroms klasėms MX-SM, Q ir Hobby – po 10 min. ir po du ratus).

Komandas sudarė trys sportininkai: po vieną iš MX-SM, Q ir Open klasių arba du Open ir vienas Q klasės sportininkas, arba du Open ir vienas MX-SM klasės sportininkas.
Komandinei įskaitai skaičiuojami sportininkų, surinkusių daugiausiai taškų, rezultatai.
 Sportininkai, užėmę čempionato etapo 1, 2, 3 vietas, apdovanoti buvo LMSF taurėmis, diplomais ir atminimo dovanomis. Komandos, užėmusios etapo 1, 2, 3 vietas, apdovanotos LMSF taurėmis ir diplomais bei atminimo dovanomis. Sportininkai, užėmę 1, 2, 3 vietas LMSF taurės lenktynių įskaitoje, apdovanoti diplomais ir atminimo dovanomis.
Elektrėniečiai sportininkai čempionate buvo ne paskutinieji. MX-SM klasėje II-III vietas pasidalino  Rimantas ir Andrius Augustinavičiai. Nugalėtoju šioje klasėje tapo Nerijus Daniulis.  Q klasėje I vietą užėmė elektrėnietis  Rokas Bacevičius, II vietą laimėjo latvis Janis Zelastiba, III vietą – estas Tomas Jalakas.                           

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų