Šeimos verslas klesti

Gruodžio 14 d. Vilniaus apygardos teismas, nagrinėdamas Elektrėnų gyventojo J. Š. apeliacinį skundą dėl Trakų r. apylinkės teismo nutarimo panaikinimo, priėmė nutartį skundo netenkinti ir palikti nepakeistą Trakų teismo nutarimą, kuriuo J. Š. pripažintas kaltu padaręs administracinį teisės pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 163(2) str. 2 d., dėl cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis, neteisėto laikymo ir dėl neteisėtos prekybos jomis. J. Š. buvo paskirta 3 000 Lt bauda.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

 

2011 m. gruodžio 28 d., t. y. praėjus dvylikai dienų nuo Vilniaus apygardos teismo sprendimo priėmimo, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, turėdami duomenų, kad J. Š. gyvenamojoje vietoje Elektrėnuose, Pergalės gatvėje, prekiaujama tabako gaminiais, stebėjo pastatą ir butą.

Apie 18.00 val. pareigūnai pamatė į J. Š. butą užeinantį A. Ž., kuris iš J. Š. žmonos R. Š. įsigijo 10 cigarečių pakelių ,,Winston blue“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Bute rasti dar 36 pakeliai įvairių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Kadangi J. Š. šių metų vasario 7 d. Trakų r. apylinkės teismo jau buvo bausta pagal LR ATPK 163(2) str. 1 d. dėl kontrabandinių cigarečių pardavimo nepilnamečiui, todėl šį kartą Elektrėnų PK pradėjo administracinio teisės pažeidimo bylos teiseną pagal LR ATPK 163(2) str. 5 d. (Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai (Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra iki dviejų minimalių gyvenimo lygių), padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, – užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki dešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų