Dešimtasis „Nepriklausomybės mylios“ bėgimas

Dešimtasis „Nepriklausomybės mylios“ bėgimas

Julija KIRKILIENĖ

Dešimtąją „Nepriklausomybės mylią“ kovo 11 d. Elektrėnuose bėgo 195 sportininkai iš Elektrėnų savivaldybės, Trakų, Lentvario, Lazdėnų, Kaišiadorių, Žiežmarių, Vilniaus, tarp kurių jauniausias sportininkas, metukus švęsiantis tik liepos mėnesį, o vyriausiam – 85 metai.

Marga sportininkų minia pusvalandžiui pasklido po Elektrėnų Draugystės, Taikos, Sodų, Rungos gatves. Nugalėtojų laukė kompetentingi teisėjai, kiekvienam bėgikui paruošę po medalį ir bilietą į baseiną. O nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis.

Bėgimą „Nepriklausomybės mylia“ organizavo ir apdovanojimus įsteigė Elektrėnų sporto centras. Juos nugalėtojams įteikė Sporto centro direktorius Alfredas Vainauskas ir Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pruskas.

Pats pirmas atbėgo Lukas Kaminskas, tačiau tikslus laikas nebuvo užfiksuotas.

Jauniausias bėgikas – 2016 m. gimęs Kipras Kazakevičius – bėgo vežimėlyje su mama. Vyriausia bėgikė, žinoma visuomenės veikėja, dešimties Prezidento taurių laimėtoja, buvusi fizinio lavinimo mokytoja Stasė Šarakojytė. Bėgime pertraukos nepadarė ir žinomas savivaldybės tolimų distancijų bėgikas, neįgalus sportininkas Saulius Bauras. Jie buvo apdovanoti specialiais prizais.

 

Begimo lentelė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų