Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos paneigimo

Jūsų valdomame internetiniame tinklalapyje http://www.kronika.lt/ 2016-01-12 buvo paviešintas Pylimų bendruomenės pirmininko Timofėjaus Rusakovo straipsnis „Krematoriumas: ar svarbi gyventojų nuomonė“.

Kliento vertinimu, Jūsų paviešintame Timofėjaus Rusakovo straipsnyje pateikiami akivaizdžiai tikrovės neatitinkantys teiginiai, žeminantys UAB „Ligamis“ dalykinę reputaciją.

Paviešintame straipsnyje nurodoma: „<…> Net pradėta grasinti gyventojams, kad jie bus perduoti Prokuratūrai, nes valstybinių institucijų patikrinimai neva trukdo bendrovei dirbti <…>“. Taip pat nurodoma: „<…> Straipsnyje, po kuriuo nėra nei autoriaus parašo, nei užsakymo numerio, žmonėms grasinama, kad bus kreipiamasi į Prokuratūrą, todėl, kad gyventojai pasinaudoja savo pilietine teise ir priešinasi krematoriumo statybai <…>“.

Aukščiau minėtais teiginiais Pylimų bendruomenės pirmininkas Timofėjus Rusakovas siekia sudaryti klaidingą įspūdį, neva UAB „Ligamis“ grasina gyventojams bei „jie bus perduoti Prokuratūrai“ už tai, jog šie nepritaria krematoriumo Kurkliškių kaime statyboms. Timofėjus Rusakovas savo straipsniu siekia suklaidinti visuomenę apie tai, kad UAB „Ligamis“ neva vykdo  gyventojų persekiojimą už jų nuomonės nepritariant krematoriumo statybai reiškimą.

Pažymime, kad UAB „Ligamis“ kreipimasis į teisėsaugos institucijas nėra nukreiptas į asmenis,  nepritariančius krematoriumo Kurkliškių kaime statyboms. Klientas pateikė prašymą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo asmenims, kurie teikia aiškiai melagingus skundus apie tariamus Kliento mokesčių, darbo ir pan. pažeidimus tokioms institucijoms, kaip Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybai, Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcijai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos ir galimai kitoms institucijoms. 

Kilus bet kokiems su šiuo reikalavimu susijusiems klausimams, maloniai prašome kreiptis į UAB „Ligamis“ atstovą advokatą Dainių Baroną.

Tikimės Jūsų supratingumo ir noro bendradarbiauti sprendžiant susiklosčiusią situaciją.

UAB „Ligamis“ atstovas advokatas Dainius Baronas 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų