Dauguma „Lietuvos energijos“ praktikantų – iš Elektrėnų profesinio mokymo centro

„Lietuvos energija“ plačiai atveria duris jaunajai būsimų darbuotojų kartai. Dauguma studentų, atliekančių praktiką bendrovėje, yra Elektrėnų profesinio mokymo centro auklėtiniai.
Šiemet iš 22-jų „Lietuvos energijoje“ praktiką atliekančių jaunuolių devyni yra iš Elektrėnų profesinio mokymo centro. Antra pagal atsiuntusių praktikantų skaičių mokymo įstaiga – Kauno technologijos universitetas. Šiemet iš jo sulaukta šešių studentų.
„Nuolat galvojame apie bendrovės ateitį, tad daug dėmesio skiriame jauniems specialistams rengti. Perspektyvius jaunuolius į ugdymo procesą stengiamės įtraukti kuo anksčiau – ne tik priimame atlikti praktiką, bet ir konsultuojame dėl baigiamųjų darbų temų, kitų praktinio mokymo procesų. Energetikos sektoriaus specialybėmis stengiamės sudominti dar besimokančius mokyklose jaunuolius – juos kviečiame į atvirų durų dienas bendrovėje“, – sakė Lietuvos energija, AB generalinis direktorius Dalius Misiūnas.
Jis džiaugėsi, kad daugumos praktikantų bendrovė šiemet sulaukė iš Elektrėnų profesinio mokymo centro. „Tai rodo, kad ši įstaiga kompetentinga, profesionali ir turinti pedagoginės patirties energetikos srityje“, – pažymėjo D. Misiūnas.
Apie 40 proc. dabartinių „Lietuvos energijos“ darbuotojų yra baigę būtent Elektrėnų profesinio mokymo centrą. Bendrovės valdomas elektrines aptarnaujantys specialistai šiame centre rengiami jau beveik 40 metų.
„Itin vertiname ilgametį bendradarbiavimą su valstybinės reikšmės bendrove, kuri sudaro puikias praktikos atlikimo sąlygas ne tik populiariausios mūsų centro specialybės mokiniams – elektros įrenginių elektromechanikams, bet ir kompiuterinės įrangos derintojams, sekretoriams. Tikimės, kad su „Lietuvos energija“ bendradarbiausime dar glaudžiau, kai pradės veikti Energetikos sektorinis praktinio mokymo centras“, – sakė VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorė Silva Lengvinienė.
Toks centras duris turėtų atverti 2013 m. birželio 30 d. Jame bus galima įgyti pagrindines energetikos sektoriuje reikalingas specialybes: energetinių sistemų elektroniko, elektros ir automatikos įrenginių derintojo, energetinių katilų mašinisto, automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko, automobilių elektroniko, vizualinių sistemų specialisto.

Ernesta Dapkienė,
Komunikacijos vadovė
Lietuvos energija, AB

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų