Dar kartą apie Vievio paukštyno bankrotą

Dar kartą apie Vievio paukštyno bankrotą

Rugsėjo 20 d. Vievio paukštyno cechuose vyko susitikimai su teismo paskirtu bankroto administratoriumi Aurimu Valaičiu. Jis informavo darbuotojus apie bankroto eigą  AB „Vievio paukštyne“.

Red. inf.

Darbuotojams įteikti pranešimai apie atleidimą iš Vievio paukštyno ir čia pat jie įdarbinti kitą juridinį statusą turinčiame – bankrutuojančiame Vievio paukštyne. Kaip redakcijai sakė Elektrėnų profesinės sąjungos bendrijos ir buvęs Vievio paukštyno profsąjungos „Solidarumas“ pirmininkas Mykolas Masys, darbuotojai bus įtraukti į kreditorių sąrašą  ir gali tikėtis ne daugiau kaip trijų mėnesių atlyginimo skolos grąžinimo.  Darbuotojai dėl bankroto prarado jiems priklausančias atostogas arba atlyginimą už jas, negaus išeitinių pašalpų, bet lieka dirbti savo darbo vietose. Atlyginimai bus mokami pagal naujas darbo sutartis.

Pasak M. Masio, bankrutuojantis Vievio paukštynas  savo skolas užkrauna Garantiniam fondui.

Garantinis fondas yra pinigų fondas, iš kurio skiriamos lėšos bankrutuojančių įmonių kreditoriams.  Pagal Garantinio fondo įstatymą skiriamos lėšos nustatyto dydžio išmokoms bankrutuojančių ar bankrutavusių įmonių darbuotojams, nutraukusiems darbo santykius su šiomis įmonėmis, taip pat darbuotojams, kurie tęsia darbo santykius su bankrutuojančia įmone, kai įmonė jiems yra įsiskolinusi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų