Dalintis energija kviečia nauja traukos vieta Elektrėnuose

Dalintis energija kviečia nauja traukos vieta Elektrėnuose

Buvęs atrakcionų parkas „Vaikų pasaulis” įgauna naują veidą. Birželio 1 d. čia duris atvers kavinė „Poliai”. Kaip žada projekto sumanytojai, tai turėtų tapti nauja traukos vieta Elektrėnuose tiek miestiečiams, tiek miesto svečiams.

Kavinė „Poliai” bus pritaikyta kiekvieno skoniams ir poreikiams. Svečius pasitiks europietiškos virtuvės patiekalai, gaivinantys gėrimai, šviesos instaliacijos ir įvairios pramogos. Žadama, jog čia skambės jaukią atmosferą kurianti muziką, o kartą per savaitę pasirodys alternatyvios muzikos atlikėjai bei DJ.

„Poliai” taps atvira erdve, kur užsukę galėsite pasimėgauti puodeliu gardžios kavos, pasistiprinti ragaudami dienos pietų, o vakarais ar savaitgaliais užsukdami pasiklausyti skirtingų žanrų atlikėjų”, – dalijosi „Poliai” komanda.

Jų teigimu, kavinės vizijoje – ir erdvė vaikams. „Norime, kad atvykę į mūsų kavinę laukiami jaustųsi visi, todėl artimoje ateityje įrengsime ir vaikų erdvę, kurioje užsiėmimus galės rasti mažiausieji.”

Kavinė „Poliai“

Elektrėnai turi tapti traukos centru

Komanda pasakojo, kad Elektrėnai buvo pasirinkti ne atsitiktinai, o siekiant juos paversti traukos centru.

„Ilgą laiką Elektrėnai buvo tik tarpinė stotelė keliaujant iš Vilniaus į Kauną ar atvirkščiai. Trumpam stabteli vietiniame prekybos centre nusipirkti vandens ir judi toliau. Esame įsitikinę, kad šią nuostatą reikia keisti – juolab, kad Elektrėnai turi ką pasiūlyti”, – sakė kavinės atstovai.

Jie pabrėžė, kad Elektrėnai gali didžiuotis ne tik ledo arena ar elektrinės žiburiais. „Mūsų kavinė įsikurs vos kelios minutės iki nuostabaus vandenlenčių parko, kuriame renkasi vandens sporto entuziastai. Kita vertus, pati kavinės lokacija – buvęs atrakcionų parkas – įdomi pati iš savęs ir traukia smalsuolius”, – dalijosi „Poliai” komanda.

Duris atvers pirmąją vasaros dieną

Kavinė „Poliai” miestiečius ir svečius pasitiks jau birželio 1 d. – duris atvers pasitikdami ne tik vasarą, bet ir švęsdami tarptautinę vaikų gynimo dieną. Atidarymo vakarui projekto iniciatoriai ruošia specialų meniu ir žada gyvą elektroninės muzikos programą ir DJ pasirodymą.

„Pirmąjį vakarą svečiams siūlysime susipažinti su būsimuoju meniu – jie turės galimybę paragauti įvairiausių užkandžių, kokteilių, smagiai praleisti laiką. Tačiau gastronominė kelionė ne vienintelė pramoga, kurią galėsite mėgautis birželio 1 d. vakarą. Tądien kavinės svečiams savo kūrybą pristatys Viktor Diawara ir jo projektas „Afrodelic”. Vėliau šokiams kvies DJ Soulster”, – pasakojo „Poliai” komanda.

Jų teigimu, Elektrėnai – energingas miestas, todėl ir projektas „Poliai” kvies dalintis energija. „Energiją pažadame nuo pat pirmosios dienos, todėl kviečiame kartu praleisti atidarymo vakarą”, – kvietė kavinės atstovai.

Kavinės „Poliai” atidarymas vyks birželio 1 d., nuo 19 val., buvusio atrakcionų parko teritorijoje (Draugystės g. 30, Elektrėnai). Atidarymo renginys – nemokamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų