Bočių neramios sielos energija užkrečia aplinkinius

Bočių neramios sielos energija užkrečia aplinkinius

Na tai kas, kad gegužės dvidešimtoji buvo viena iš šilčiausių gegužės dienų. Elektrėnų bočiai neskubėjo į savo kolektyvinius sodus, o pasipuošę rinkosi kultūros centre. Elektrėniškiai organizavo tradicinę pavasario regioninę šventę „Žydėk, gėle, skambėk, daina“.

Į šventę elektrėniškių susirinko nedaug, bet suvažiavo pagyvenę muzikos ir dainos mylėtojai iš Kaišiadorių, Trakų, Alytaus, Kauno. Į senjorų šventę nepasididžiavo atvykti ir Seimo narė Laimutė Matkevičienė, Lietuvos Pensininkų Sąjungos „Bočiai“ vadovas Petras Ruzgus, savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Vyšniauskas, tarybos narys Vytautas Vėželis.

Gražiame susitikime bočiai pasidžiaugė savo veikla, pasveikino P. Ruzgų, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga apdovanotą medaliu „Už nuopelnus Lietuvai“. P. Ruzgus sako, kad šis apdovanojimas yra apdovanojimas visiems Lietuvos pensininkams. Juk šių laikų bočiai, pasak P. Ruzgaus, yra tie žmonės, kurie negailėdami savo jėgų ir sveikatos kėlė šalį iš griuvėsių, kūrė jos ūkį bei kultūrą, stengėsi, kad Lietuva būtų laisva ir demokratinė. „Bočiai“ nėra ta nevyriausybinė organizacija, kuri tik skųstųsi blogu gyvenimu. Bendrijos organizuoja įvairius renginius, kurie skatina pensininkus gyventi aktyvių visuomeninį gyvenimą. Tą šeštadienio pavakarę Elektrėnų kultūros centre ilgai skambėjo romantiškos bočių dainos, primenančios jaunystę, žydinčią gėlę. Ir šis gyvenimo etapas pagyvenusiems žmonėms yra įdomus ir prasmingas, kai juos bendrai veiklai suburia tokie žmonės kaip P. Ruzgus, Elektrėnų bendrijos „Bočiai“ pirmininkė Birutė Kizienė ir visų bendrijų pagyvenę žmonės senjorišką gyvenimą skaidrinantys daina ir muzika.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų