Ąžuolinės gyventojus šv. Velykų proga sveikino „Modus Energy“

Ąžuolinės gyventojus šv. Velykų proga sveikino „Modus Energy“
Akimirkos iš Ąžuolinės bendruomenės ir „Modus Energy“ susitikimo
Akimirkos iš Ąžuolinės bendruomenės ir „Modus Energy“ susitikimo

Ąžuolinės gyventojus ap­lankė ir su gražiausia pavasario švente šv. Velykomis sveikino tarptautinės atsinaujinančiosios energetikos ben­drovės „Modus Energy“ kolektyvas. Jau tampa gražia tradicija, kad kasmet svarbiausių švenčių proga ­vyksta daugiabučių bendruomenės ir įmonės atstovų susitikimai.

Kaimynystėje veiklą vykdanti „Modus Energy“ ne tik įgyvendina Lietuvoje ir kitose Europos šalyse aplinkai ir visuomenei draugiškus projektus, tačiau siekia stip­rinti ryšius su bendruomenėmis. Šiemet įmonės atstovai kiekvieno Gėlių gatvės daugiabučio buto gyventojams linkėdami gražios pavasario šventės įteikė po vaisių krepšį – vitaminų šaltinį po šaltojo sezono nusilpusiam imunitetui sustiprinti.
Susirinkusieji sutiko, kad itin svarbu kurti darnius ir draugiškus bendruomenės ir verslo santykius.
Šalia Vievio esančioje Ąžuolinės gyvenvietėje veikia „Modus Energy“ biodujų jėgainė ir moderni bioskaidžių medžiagų paruošimo linija. Tai pirmoji Lietuvoje ir viena pažangiausių tokio tipo biodujų jėgainė su integruota bioskaidžių medžiagų paruošimo linija Baltijos šalyse. Toks žaliosios energijos gamybos ir bioskaidžių medžiagų perdirbimo modelis itin paplitęs Skandinavijoje ir Vakarų Europos šalyse.
Didesni jėgainės pajėgumai leis užtikrinti tolimesnį pigesnės energijos tiekimą Elektrėnams ir Vieviui. Pastarajame mieste nuo biodujų jėgainės veiklos pradžios šilumos energija atpigo maždaug 30 proc.

Silvija Petkutė

Užs. 1792

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų