Aukoti kvies „Maisto bankas“

Aukoti kvies „Maisto bankas“

Dvi kadencijas „Maisto banko“ akciją globojusi prezidentė Dalia Grybauskaitė šios tradicijos nepamiršo ir paskutiniaisiais prezidentavimo metais. „Maisto banko“ akcijai prezidentė davė startą spalio 15-ąją vienoje iš „Lidl“ parduotuvių Vilniuje. Akcijos atidarymo renginyje dalyvavo Elektrėnų Raudonojo Kryžiaus savanorių komanda.
Parduotuvėje prezidentė surinko būtiniausių prekių krepšelį, nepamiršdama įdėti ir saldumynų vaikams. Šiuos pirkinius šalies vadovė perdavė „Maisto banko“ savanoriams, dėkodama už jų pasiaukojimą ir darbą skurstančiųjų labui.
D. Grybauskaitė pabendravo su socialinių organizacijų atstovais, išreiškė džiaugsmą, kad Elektrėnų Raudonojo Kryžiaus skyriuje savanoriauja tiek gražaus jaunimo, šiltai pabendravo su skyriaus vadovės Birutės Grybauskienės anūku Dominyku, kuris išdidžiai prisistatė esąs prezidentės bendrapavardis.
Į „Maisto banko“ akcijos atidarymą vyko devyni Raudonojo Kryžiaus Elektrėnų skyriaus savanoriai, besimokantys „Ąžuolyno“ progimnazijoje. Savanoriai džiaugėsi galėję artimiau pabendrauti su prezidente. Kelionei autobusą parūpino Elektrėnų savivaldybė. Į susitikimą su prezidente savanorius išlydėjo meras Kęstutis Vaitukaitis ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Grybauskas.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų