Atsiliepkime šaukiami

Sakoma, kad turtingas yra ne tas, kas turi, o tas, kas dalinasi su mažiau turinčiais. Seimo narys Bronius Bradauskas iš tiesų yra turtingas, nes mokėdamas užsidirbti, moka savo geru dalintis su mažiau turinčiais. Elektrėnų bendrija „Bočiai“ dėkoja Seimo nariui Broniui Bradauskui už kasmetines kalėdines dovanėles ir materialinę paramą bendrijos veiklai, už sudarytą galimybę bendrauti su kitų regionų „Bočiais“, už festivalių, ekskursijų rėmimą, ypač metų pabaigoje, kai savivaldybės skirtos lėšos jau būna išnaudotos.
Tuo pačiu dėkojame Elektrėnų savivaldybės gyventojams, pirmajame rinkimų į Seimą ture balsavusiems už B. Bradauską, ir kviečiame kuo aktyviau balsuoti antrajame ture.
B. Bradauskas yra tas Seimo narys, kuris, dirbdamas opozicijoje, ne daug galėjo prisidėti prie valstybės gerovės kėlimo, bet jis visada atsiliepia ir padeda kiekvienam, paprašiusiam pagalbos. „Kaip vienam lauko gale šauksi, taip kitam lauko gale atsišauks“,- sako liaudies patarlė. Jei žmogus dalinasi su kitais, yra dosnus, lyg ir savaime kiti žmonės su juo tampa dosnesni. Taip atrandamas geresnis sutarimas, taip gyventi kartu lengviau.

Elektrėnų bendrijos „Bočiai“ pirmininkė Birutė Kizienė

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Seimo nario Broniaus Bradausko rinkiminės sąskaitos Užs. Nr. 30

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų