Atminimo regata su nuotykiais

Atminimo regata su nuotykiais

Virginija Jacinavičiūtė

Savaitgalį Elektrėnų marias raižė burės. 36 dalyviai galynėjosi su vėju ketvirtojoje regatoje „Elektrėnų vėjas“, skirtoje jachtklubo įkūrėjui Leonui Valinevičiui atminti.

Šeštadienį buriuotojai startavo keturis kartus, oras buvo palankus, vėjas buvo vidutinio stiprumo peraugantis į stiprų. Sekmadienį vėjas jau buvo stiprus, peraugantis į labai stiprų, todėl trys plaukimai nepraėjo be nuotykių. Katamaranai virto, į marias išvirto ekipažų nariai. Vienai moteriai net prireikė medikų pagalbos, nes krisdama stipriai susimušė kaktą. Ramūno Greičiaus valdomas katamaranas apvirto jau po finišo. Per avariją ekipažas neteko vairo, kuris nugarmėjo į marių dugną.

Nepaisant išdaigų, kurias iškrėtė vėjas, sportininkai, pasak klubo „Poseidonas“ pirmininko Šarūno Linkaus, buvo patenkinti ir kupini įspūdžių.

Jachtų vairininkų užduotis varžybose buvo startuoti prieš vėją, nuplaukti per visą ežerą,pasisukti pavėjui atgal ir atlikti du tokius ratus. Mažesniesiems burlaiviams apsisukti prieš vėją teko vieną kartą. „Poseidono“ buriuotojams sekėsi puikiai, jie beveik visose jachtų klasėse užėmė pirmąsias vietas.

Optimist grupėje pirmąsias vietas pelnė „Poseidono“ nariai: Nojus Volungevičius, 1 v., Kristupas Linkus, 2 v., Agneta Butkevičiūtė, 3 v.

Laser 4.7 grupėje pirmąją vietą laimėjo Liutauras Tomaševičius iš Trakų, o antrąją ir trečiąją „Poseidono“ nariai Artur Kapitanov ir Orestas Monkevičius.

Katamaran Prostor grupėje mūsiškiai nepasižymėjo, o Katamaran F18 grupės laimėtojų sąraše vėl išsirikiavo „Poseidono“ nariai: Antanas Gerasimavičius, 1 v., Ramūnas Greičius, 2 v. ir Nerijus Butkevičius, 3 v.

RS feva grupėje nugalėtojų gretose atsidūrė Tauras Dambrauskas, Gabrielė Petraitytė ir Jurgis Jurgelionis – visi jie „Poseidono“ nariai.

Katamaran Open grupėje taip pat išsirikiavo mūsiškių pavardės: pagal perskaičiuotą laiką Sergėjus Gaižauskas, 1 v., Pranas Sasnauskas, 2 v., Šarūnas Agliniškis, 3 v., o absoliučioje įskaitoje laimėjo Prano Sasnausko ir Vitalijaus Ščetinino valdomas katamaranas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų