Atgavėjo

Atgavėjo
Nors Užgavėnės šiais metais sutapo su Vasario 16-ąja ir Elektrėnų kultūros centre atskirai  nebuvo švenčiamos, bet atgavėjo elektrėniečiai tikrai įspūdingai.

Antrosios Velykų dienos pavakarę į šokių vakarą rinkosi ne tik nuo televizoriaus atitrūkę aktyvūs  gyventojai, bet ir visi savivaldybės meninių kolektyvų akordeonistai. Vakarą renginių organizatorė Vida Ališauskienė paįvairinti sumanė surengdama armonikierių varžytuves. Kuo lyriškesnį valsą, kuo smagesnę polką ar romantiškesnį  romansą atlikti stengėsi Juozas Stabingis, Adolfas Blažonis, Vytas Jarmalavičius, Jaronimas Aleknavičius, Vaclovas Sabonis, Zigmas Mažeika. Komisijos nariais buvo visi vakaro dalyviai, vertinę muzikantus trijų balų sistema. Kova vyko įtemptai, jaudinosi ne tik muzikantai, bet ir vertintojai, kol paaiškėjo, kad nugalėtoju tapo Adolfas Blažonis, vienu tašku nuo jo atsiliko Juozas Stabingis. Bet laimėtojais tapo visi muzikantai, gavę padėkos raštus, sulaukę žiūrovų aplodismentų ir gražiai pasibuvę vakaronėje.
Kokios gi, žinoma, Velykos be margučio karaliaus. Gražiausiu margučiu pripažintas Eleonoros Kozerevos margintas kiaušinis.
Iki vidurnakčio tą vakarą linksminosi šokėjai, grojant Silvijos ir Antano Bielskių bei Vlados ir Vytauto Jarmalavičių duetams bei ansambliui „Runga”.

Red. Inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų