„Aš – dalis Tavęs“

„Aš – dalis Tavęs“

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – tai sėkmės istorija, kurią kūrė visi Lietuvos žmonės – mūsų seneliai, proseneliai ir tėvai.

Lietuvos žemėlapis „Aš - dalis Tavęs“
Lietuvos žemėlapis „Aš – dalis Tavęs“

Elektrėnų pradinėje mokykloje sausio–vasario mėn. buvo vykdomas projektas „Aš – dalis Tavęs“, skirtas atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui paminėti.

Istorinė pamoka
Istorinė pamoka

Siekiant ugdyti mokinių pilietiškumą, istorinį pažinimą, mokant branginti nepri­klausomos tautos vertybes, mokykloje vyko įvairūs renginiai. Kiekvienas mokyklos mokinys įdėjo daug meilės ir šilumos rengiantis minėjimui.

Vasario 12 d. mokyklos mokiniai dalyvavo edukacinėje istorinėje pamokoje „Karaliaus Mindaugo laikų Lietuva“, kurios metu praturtino teorines žinias, ugdė kūrybiškumą, pagarbą ir meilę savo krašto istorijai. Mokiniai buvo tarsi mini muziejuje su istoriniais rekonstruo­tais eksponatais.
Aplankėme ir Elek­trėnų profesinio mokymo centrą, audėme tautinę juostą, pynėme trispalves apyrankes, taip pat dalyvavome VšĮ „Arduta“ rekordinės šimtmečio žvakės liejime. Trečių klasių mokinių jungtinis choras dalyvavo Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijos renginyje „Chorų karai“.
Pasitikdami Lietuvos šimtmetį mokiniai kartu su mokytojomis šventiškai papuošė mokyklą: su­klijavo Lietuvos žemėlapį iš žodžių „Aš – dalis Tavęs“, „išaudė“ tautines juostas iš spalvoto popieriaus, mokyklos langus papuošė trispalvėmis tulpėmis, galerijose galėjome pasigrožėti pradinių klasių mokytojos metodininkės

Vasario 16 - ajai skirtą renginį veda Elena Volosevičienė
Vasario 16 – ajai skirtą renginį veda Elena Volosevičienė

Ingridos Mačionytės karpinių paroda.
Projektą vainikavo šventinis koncertas „Aš – dalis Tavęs“. Mokykloje vyravo šventinė nuotaika. Renginį pradėjome giedodami himną. Mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė bendruomenę pasveikino šventės proga. Skambėjo gyvos muzikos garsai, gražiausios Lietuvai skirtos dainos, eilėraščiai.
Šimtmetis – svarbi šventė, prie kurios pradinukai prisidėjo savo gerais darbais Lietuvai ir taip įteikė simbolinę dovaną mūsų šaliai – filmą „100 gerų darbų Lietuvai“.

Pradinukai audė juostą Elektrėnų profesinio mokymo centre
Pradinukai audė juostą Elektrėnų profesinio mokymo centre

Švęskime ne tik šiemet, ir ne tik vasario 16-ąją, švęskime, liudykim kasdien ir bet kur, kad esame tauta – laisva, garbinga ir vieninga.

 

 

 

 

Mokytojos Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė,
Biruta Surdokienė,
Elena Volosevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų