„Aš ateities kūrėjas“

„Aš ateities kūrėjas“

2024 m. Elektrėnų sav. Že­bertonių bendruomenės namuose įgyvendinamas projektas „Aš atei­ties kūrėjas“ (projektas finansuo­jamas iš Elektrėnų savivaldybės švietimo ir ugdymo programos).
Projekto tikslas – mokyti vaikus priimti sprendimus ir veikti savarankiškai programuojant bei konstruojant robotus, skatinti vaikus išlaisvinti kūrybiškumą, lavinant motorinius gebėjimus, erdvinį mąstymą ir dirbti komandoje. Projektas taip pat siekia, kad programoje galėtų dalyvauti socialinę paramą gaunantys vaikai.
Projektui įgyvendinti buvo gauti 846 eurai, už kuriuos buvo nupirkti 5 „LEGO Education BricQ Motion Essential“ startiniai rinkiniai.


Projekto metu lavinami vaikų įgūdžiai robotikos srityje, skatinamas loginis mąstymas ir savarankiškumo įgūdžiai, gerinama vaikų koncentracija ir susikaupimas per robotikos užduotis, kurių metu reikia tiksliai konstruoti robotus, mokoma vaikus išsikelti sau tikslus ir jų kryptingai siekti, plėtojant įgūdį, svarbų ne tik robotikos, bet ir kasdieniniame gyvenime, suteikti vaikams praktinę patirtį su robotikos rinkiniais, lei­džiant suprasti pagrindines robotų dalis ir jų sąveiką su aplinka, lavinti vaikų kūrybinius gebėjimus per robotų surinkimą, mokyti vaikus prisitaikyti prie naujų ir neįprastų situacijų bei skatinti greitą jų sprendimą.
Projektas yra tęstinis ir vykdomas ne mokinių atostogų metu.

Rasa Krukonienė,
Žebertonių seniūnaitijos seniūnaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų