Ar tikrai UAB „Priemiestis“ siūlomi eksploataciniai tarifai yra mažesni?

Ar tikrai UAB „Priemiestis“ siūlomi eksploataciniai tarifai yra mažesni?
Elektrėnų  gyventojus pradėjo „atakuoti“ UAB „Priemiestis“ atstovai, kurie agituoja ir gražiai kalba apie savo siūlomus „mažesnius“ tarifus, apie tai, kaip jie puikiai dirbs, kokią pagalbą, esant būtinumui, suteiks iš Vilniaus atskubėję specialistai.

Ar tokios gražios kalbos pateisins jų „mažus“ tarifus. Žmonės turi atkreipti dėmesį, kad kiekvienas atvažiavimas darbuotojų (o atstumas pirmyn ir atgal tikrai nemažas – virš 100 km) gyventojams kainuos. Nereikia būti gerais matematikais, kad galėtum įvertinti išlaidas. Vien tik jų dabar įkyrus gyventojų vizitavimas ir agitacija kiek kainuoja, o kad viena pažyma iš Registrų centro vienam butui kainuoja 6 litai, tai irgi susidaro nemažos išlaidos. Kas apmokės ir ant kieno pečių guls šie mokesčiai? Kai paskaitai, kokias gražias „pasakėles“ švenčių proga pradeda sekti UAB „Priemiestis“, verta suabejoti, ar tikrai tai bus tiesa. Vien tik tai, kad jie nenurodo konkrečiai, ką jau tiek gero padarė, kokių darbų atliko už tuos savo „mažus“ tarifus, administruojant senus, daug priežiūros reikalaujančius daugiabučius namus. Puikiai reklamuoja, kad administruoja šiuolaikiškus, naujos statybos pastatus, bet nieko nekalba apie senus daugiabučius! O UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ jau seniai eksploatuoja ir prižiūri Elektrėnų miesto daugiabučius: didelės investicijos ir lėšos buvo panaudotos visų gyvenamųjų namų pilnam stogų atnaujinimui, blokinių siūlių hermetizavimui, balkonų sutvirtinimui, laiptinių durų pakeitimui, bendros inžinerinės įrangos remontams. Visi panaudoti pinigai buvo tik iš eksploatacinio tarifo ir papildomai gyventojams nieko nekainavo. O kaip su UAB „Priemiestis “ tarifais? Pasidomėjus N. Vilnios gyventojams pateiktomis sąskaitomis, tikrai dauguma gyventojų būtų nustebinti, nes sąskaitose nurodytas ir eksploatacinis mokestis 0,22 Lt/m2, ir dar papildomai – santechnikų darbai 0,06874 Lt/m2. Kokias sąskaitas gaus gyventojai, jei dar kokius stogo, siūlių ar kitokius remonto darbus jie atliks. Šiukšlių išvežimas jų sąskaitoje nurodytas – 0,2541 Lt/m2. Šildymo ir karšto vandens  sistemų tarifas – net 0,246 Lt/m2. Pateikiame lentelę, kurioje nurodome konkrečius 2010 m. spalio mėn. UAB „Priemiestis“ ir UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ tarifus:
Gaila, kad įkyriai siūlantys savo paslaugas UAB „Priemiestis“ atstovai nepasako visos tiesos. Todėl patys gyventojai tūrėtų būti reiklesni ir aklai netikėti pateikiama informacija. Spaudoje labai gražiai buvo pateikta, kaip UAB „Priemiestis“ darys susirinkimus, kaip gražiai bendraus ir t.t. UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ į susirinkimus intensyviai visus gyventojus kvietė 2008 metais. Buvo net nurodyta, kada atvykti kiekvieno namo gyventojams, kad būtų patogiau bendrauti, užduoti klausimus, taip pat buvo pateikta išsami informacija apie namų renovavimą. Specialistai šiuo klausimu konsultavo visus gyventojus kiekvieną ketvirtadienį, geranoriškai jiems  patarinėjo, ką daryti, kaip pradėti tvarkyti reikalingą dokumentaciją renovavimui ir t.t.
Siūlome Elektrėnų gyventojams labai atsakingai viską vertinti ir pasirašinėti, kad nebūtų ateityje nemalonių netikėtumų.

Užs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų