Aleksas Lemanas: dainininkas atiduodamas turtėja

Aleksas Lemanas: dainininkas atiduodamas turtėja

Sekmadienį, gegužės 8 d., 14 val. Elektrėnų kultūros centro salėje koncertuos žinomas dainininkas Aleksas Lemanas. Tai – labdaringas scenos veterano koncertas, dovana elektrėniškiams, tad įėjimas nieko nekainuos.

A. Lemaną galima pavadinti tikru Lietuvos estrados veteranu – jis išleidęs keturiolika albumų, yra estradinės dainos konkurso „Vilniaus bokštai“ laureatas, Antano Šabaniausko premijos laureatas, tapęs populiariausiu „Sveikinimų ir pageidavimų“ koncerto dainininku, subūręs keletą ansamblių.

A. Lemano kredo: atiduodamas dainininkas turtėja. Tačiau galima pridurti, jog ir atėję į A. Lemano koncertą elektrėniškiai taip pat praturtės: dainininkas šiltai bendrauja su publika, sugeba pažadinti malonius jausmus, nes dainuoja iš širdies.

O elektrėniškiams A. Lemanas yra paruošęs staigmeną: kadangi mūsų mieste gyvena įvairių tautybių žmonės, be visiems puikiai pažįstamos ir vertinamos estrados klasikos, dainininkas atliks kelias dainas rusų ir lenkų kalbomis.

Koncertą – dovaną A. Lemanas praėjusį savaitgalį jau surengė Švenčionyse, kur sulaukė pilnos klausytojų salės. Kaip sakė dainininkas, tai paskatina jaustis reikalingam.

Tikimės, kad pilna salė A. Lemano lauks ir Elektrėnuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų