Ačiū Tau, gerasis Žmogau

Ačiū Tau, gerasis Žmogau

Dievo dovana parapijai ir bažnyčiai

IMG_3218fdgdfhshKūčios, Kalėdos, Naujieji metai, Trys karaliai – šventės, neapsieinančios be bažnyčios ir joje paruoštos Prakartėlės.

 

Net nepraktikuojantys katalikai tomis dienomis užeina į bažnyčią, veda vaikus, vaikaičius pažiūrėti to stebuklo – Kristaus atėjimo. O bažnyčios tarnai visada pasistengia, kad tas Kristaus atėjimas stebuklingas būtų ne tik sielai, bet ir akiai.
Elektrėnų bažnyčioje šiais metais Prakartėlė pastatyta visai nauja. Atsiklaupiau prieš ją ir negalėjau atitraukti akių – jaučiausi tarsi tikrame Betliejuje, trūko ten tik gyvo kūdikėlio. Dekoracijoje, vaizduojančioje Izraelio kalnus, teka upelis, auga tikros palmės, ganosi avys, Kristaus pasveikinti skuba piemenėliai, toliau – per kalnus jau eina Trys karaliai.
Nuo vaikystės iki senyvo amžiaus per Kalėdas lankau bažnyčias, tačiau tokios originalios Prakartėlės dar nebuvau mačiusi. Tai dėl bažnyčios tarnautojos Janinos Piraškevičienės išradingumo ir darbštumo tokia Prakartėlė pastatyta.
Janinai Piraškevičienei prieš kelerius metus pradėjus tvarkyti Elektrėnų bažnyčią, kiekvieną kartą  parapijiečiai ir svečiai  nustebinami originaliu bažnyčios papuošimu. Atėjusi tarnauti bažnyčiai, Janina nuėjo mokytis ir floristikos, todėl bažnyčia puošiama originaliai, šiuolaikiškai ir kiekvienąkart su kokiu įdomiu akcentu.
Parapijiečiai jau pastebėjo, kad tokio žmogaus, kaip Janina Piraškevičienė, bažnyčiai labai reikia, todėl Elektrėnams ji tarsi tikra Dievo dovana. Visų elektrėniečių vardu noriu padėkoti Janinai Piraškevičienei už įdėtą triūsą puošiant bažnyčią, už pasiaukojimą, už atiduotą laiką, kad kiekvienam, atėjusiam į bažnyčią, būtų jaukiau, kad sielą praturtina ne tik malda, bet ir grožiu. Ačiū Tau, gerasis žmogau, Janina.

Janina Zaleckienė,
Elektrėnų bendruomenės
iniciatyvų centro narė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų