Ačiū tau, gerasis Žmogau

Ačiū  tau, gerasis Žmogau

Ačiū  už dovanotas šventes

Neseniai vienoje Semeliškių  miestelio parduotuvės vitrinoje mano dėmesį patraukė renginių  reklama. Išties įdomus kultūrinių renginių pasirinkimas miestelio gyventojams. Ir visų tų renginių sumanytojai ir rengėjai yra Silvija ir Antanas Bielskiai.

Prieš 10 metų Semeliškių bažnyčioje išgirdau šiuos žmones nuostabiai giedant ir vargonuojant, pagalvojau, kaip čia juos pasikvietus į Beižionis. Beižionių bažnyčioje, tuo metu, jau keleri metai nebuvo vargonininko, artėjo Kalėdos, taip norėjosi šventės. Tada pusnimis pasipuošusias Kalėdas mūsų  bažnyčioje ši šeima papuošė savo giedojimu. Vienam šios šeimos nariui buvo vos keli mėnesiai, jis kietai miegojo vežimėlyje šventoriuje. O Silvijos giedama „Tyli naktis“ pranoko visus mūsų lūkesčius. Dar po metų Kalėdoms Silvija su Semeliškių miestelio jaunimu padovanojo mums spektaklį „Šviesa  Betliejuje“. O kiek tų renginių: knygų  aptarimų, koncertų, susitikimų su įdomiais žmonėmis šie žmonės padovanojo ne tik savo miestelio žmonėms, o kur dar kelionės į užsienį, nepaprastai šilti Silvijos straipsniai, kuriuos gali skaityti po kelis kartus, ne dėl to, kad nesuprastum, o dėl to, kad prisiliestum prie kažko labai gero. Rengiant kultūrinius renginius visada  pagalbos sulaukdavo ir Beižionių biblioteka, nepamirštama bendra mūsų kaimo ir semeliškiečių gegužinė.
Nuoširdus ačiū už mano asmeninės šventės surengimą.
Žinau,  kad esate nuostabūs vedėjai ir dalyviai Elektrėnų savivaldybės seniūnijų kultūrinių renginių scenose. Visada žmonėms dovanojate šventes, pabuvus su jumis drauge praturtėji dvasia, patyrimu.
Mielieji Silvija ir Antanai, ačiū už padovanotas šventes. Tegu ir  Jūsų dienos būna kaip šventė.

Ona Žilionienė
Beižionių bibliotekos vedėja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų