Abiturientus palydint

Abiturientus palydint

Trečiadienį  trys šimtai savivaldybės abiturientų sėdo laikyti pirmojo privalomojo – lietuvių kalbos –  egzamino.

Red. inf.

O prieš tai visose keturiose savivaldybės mokyklose, kuriose galima įgyti vidurinį išsilavinimą, vyko iškilmingos paskutinio skambučio šventės su pačiais prasmingiausiais palinkėjimais ir vienuoliktokų, likusių mokyklų šeimininkais,  išmonėmis.

Patiems abiturientams irgi nepritrūko kūrybiškumo atsisveikinant su mokyklos draugais, buvusiais ir esamais mokytojais. Elektrėniečiai abiturientai apie savo gražų gyvenimo etapą, apie mokykloje paliktą patį gražiausią laiką visuomenei pranešė papuoštų automobilių signalais, vieviečiai šoko mokyklinį valsą ir iš iškirptų raidžių dėliojo žodį „ačiū“.

Įgytos žinios pasirodys egzaminų rezultatuose. Šiais metais į atestatą su pagyrimu pretenduoja mažiau dvyliktokų  nei pernai, bet juk gyvenimas žmogų ne pagal pažymį vertina. Kaip Vievio gimnazijos paskutinio skambučio šventėje kalbėjo meras Kęstutis Vaitukaitis, gyvenimas yra kelias, kurį pažinti galima tik jį praėjus. Todėl į tą kelią  išlydėdami abiturientus pirmiausia visi linki sėkmingai praeiti pirmąją  atkarpą – egzaminus. Vėliau tie keliai kiekvienam bus skirtingi: vieni sieks mokslo, kiti ieškos darbo, treti laimės ieškos plačiajame pasaulyje.  Koks kiekvieno bus kelias, parodys tik laikas.

Apie daugelį 2011 metų abiturientų, kaip ir apie visus buvusius, žinoma, dar išgirsime, ne vienas taps ir mūsų laikraščio herojumi. Tegul sėkmė nė nuo vieno nenusisuks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų