40-oji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė Elektrėnuose

40-oji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė Elektrėnuose

Virginija Jacinavičiūtė

Spalio 25-ąją Elektrėnuose duris atvėrė Vokietijos mažmeni­nės prekybos tinklo parduotuvė „Lidl“. Tai jau 40-oji parduotuvė Lietuvoje. Pasveikinti atidarymo proga parduotuvės atstovų ankstų ketvirtadienio rytą atvyko mero pavaduotojas Arvydas Vyšniaus­­kas ir administracijos direktorius ­Virgilijus Pruskas.

Tą pačią dieną „Lidl“ parduotuvė buvo atidaryta ir Visagine, todėl A. Vyšniauskas šmaikštavo besi­džiaugiąs, kad energetikų miestas Elektrėnai neatsiliko nuo kito energetikų miesto – Visagino. Taip pat atkreipė dėmesį, kad parduotuvę ir savivaldybę jungia vienas bendras dalykas – herbo ir logotipo spalvos. Abu savivaldybės atstovai linkėjo parduotuvei sėkmingo verslo, ilgų gyvavimo metų. Po sveikinimo žodžių simboliškai buvo perkirpta juostelė, o pro duris plūstelėjo pirmųjų pirkėjų minia. Žmonės pabiro po visą parduotuvę, tačiau didžiausio susidomėjimo sulaukė dvi prekių rūšys. Moterys ruošėsi šaltajam sezonui, besimatuodamos žiemines striukes, o vyrai įdėmiai apžiūrinėjo ir į vežimaičius krovė statybinius įrankius.
Pakalbinau iš parduotuvės su dviem krepšiais grįžtančius elektrėniškius Ziną ir Sergejų Ku­niak. Sutuoktiniai sakė, kad visko nusipirko ir tikino, kad kainos žemesnės nei kitose parduotuvėse.
Atidarymo proga pirkėjai bu­vo vaišinami spurgomis ir kava, kiek­vienam buvo dovanojami balio­nai.
Parduotuvės atstovė Vaiva­ S­erp­kova redakcijai komentavo, kad atidarant parduotuvę Elektrėnuo­se sukurta 30 naujų darbo vietų. Apie 90 proc. darbuotojų yra vietiniai gyventojai. „Tikriausiai dėl to, kad darbuotojams siūlome geras sąlygas – šį kolektyvą subūrėme itin sklandžiai“, – sakė V. Serpkova.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų

Kultūra

Liaudies balsas

Policija informuoja

Projektai

Reklama

Savasties beieškant

Šimtmečio portretai

Sportas