40-oji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė Elektrėnuose

40-oji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė Elektrėnuose

Virginija Jacinavičiūtė

Spalio 25-ąją Elektrėnuose duris atvėrė Vokietijos mažmeni­nės prekybos tinklo parduotuvė „Lidl“. Tai jau 40-oji parduotuvė Lietuvoje. Pasveikinti atidarymo proga parduotuvės atstovų ankstų ketvirtadienio rytą atvyko mero pavaduotojas Arvydas Vyšniaus­­kas ir administracijos direktorius ­Virgilijus Pruskas.

Tą pačią dieną „Lidl“ parduotuvė buvo atidaryta ir Visagine, todėl A. Vyšniauskas šmaikštavo besi­džiaugiąs, kad energetikų miestas Elektrėnai neatsiliko nuo kito energetikų miesto – Visagino. Taip pat atkreipė dėmesį, kad parduotuvę ir savivaldybę jungia vienas bendras dalykas – herbo ir logotipo spalvos. Abu savivaldybės atstovai linkėjo parduotuvei sėkmingo verslo, ilgų gyvavimo metų. Po sveikinimo žodžių simboliškai buvo perkirpta juostelė, o pro duris plūstelėjo pirmųjų pirkėjų minia. Žmonės pabiro po visą parduotuvę, tačiau didžiausio susidomėjimo sulaukė dvi prekių rūšys. Moterys ruošėsi šaltajam sezonui, besimatuodamos žiemines striukes, o vyrai įdėmiai apžiūrinėjo ir į vežimaičius krovė statybinius įrankius.
Pakalbinau iš parduotuvės su dviem krepšiais grįžtančius elektrėniškius Ziną ir Sergejų Ku­niak. Sutuoktiniai sakė, kad visko nusipirko ir tikino, kad kainos žemesnės nei kitose parduotuvėse.
Atidarymo proga pirkėjai bu­vo vaišinami spurgomis ir kava, kiek­vienam buvo dovanojami balio­nai.
Parduotuvės atstovė Vaiva­ S­erp­kova redakcijai komentavo, kad atidarant parduotuvę Elektrėnuo­se sukurta 30 naujų darbo vietų. Apie 90 proc. darbuotojų yra vietiniai gyventojai. „Tikriausiai dėl to, kad darbuotojams siūlome geras sąlygas – šį kolektyvą subūrėme itin sklandžiai“, – sakė V. Serpkova.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų