30 kartą apdovanoti tvarūs, pažangūs ir perspektyvūs ūkiai

30 kartą apdovanoti tvarūs, pažangūs ir perspektyvūs ūkiai

Vasario 2 d. Mažeikių kultūros centre vyko tradicinio respublikinio konkurso „Metų ūkis 2023“ apdovanojimų renginys, kuriame pagerbti laimėtojai iš 34 savivaldybių. Geriausiems šalies ūkininkams pagerbti skirtas respublikinis konkursas surengtas jubiliejinį 30-ąjį kartą.
Konkurse dalyvavo 290 ūkių, iš kurių laimėtoju tapo 101 gyvybingas, tvarus, pažangus ir perspektyvus ūkis. Tarp jų – trys Elektrėnų savivaldybės ūkininkų ūkiai.
Garbinga I vieta skirta Gabriliavos k. (Gilučių sen.) ūki­ninkaujantiems Miglei ir Kęstučiui Vėželiams, 2 vieta – Kietaviškių seniūnijoje ūkininkaujantiems Mantui ir Ugnei Leonavičiams, o 3 vieta – Giedriui Kazlauskui iš Semeliškių. Visi nominantai valdo mišrius ūkius, kuriuose dominuoja augalininkystė.
Į finalinį „Metų ūkis 2023“ renginį atvykusius laimėtojus ir svečius sveikino LŪS pirmininkas Raimundas Juknevičius, Elektrėnų žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vedėjas Donatas Matijoška ir skyriaus vyriausiasis specialistas Deimantas Bačianskas bei Elektrėnų ūkininkų sąjungos pirmininkas Algirdas Grotuzas.

Red. inf.

 

Nuotraukoje: „Swedbank“ atstovė, Kęstutis ir Miglė Vėželiai, Mantas Leonavičius, Donatas Matijoška, Raimundas Juknevičius, Algirdas Grotuzas ir Deimantas Bačianskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų