Žiūrovus sužavėjo „Kikilis“

Žiūrovus sužavėjo „Kikilis“

Virginija Jacinavičiūtė

Gaisras Alytuje sumaišė Elek­trėnų kultūros centre vykusių ka­pelų varžytuvių scenarijų. Dalis Prienų ir Alytaus kolektyvų narių sekmadienio rytą buvo iš­kviesti į gaisravietę, todėl kolektyvai į Elektrėnus neatvyko. Nemažai susirinkusiųjų šią žinią palydė­jo gailiais atodūsiais. Bet koncertui baigiantis liūdesio nebuvo nė šešėlio, publika kapelas išlydėjo gausiomis ovacijomis.

„Kas svečius pasitinka? Ogi šei­mi­ninkai“, – į sceną kviesdamas Elek­trėnų folklorinį ansamblį „Runga“ (vad. Juozas Stabingis) kalbėjo renginio vedėjas Kęstutis Vilkauskas. Vedėjas ne tik kapelas pristatinėjo, bet ir linksmino publiką šmaikš­čiomis kalbomis, pajuo­kavimais. Po elektrėniškių į sceną žengė Širvin­tų kapela „Noragas“ (vad. Gintarė Jakštienė), Ukmergės „Vieversa“ (Mindaugas Grainys), o vakarą baigė kaimo kapela iš Mažeikių „Kikilis“ (vad. Aurelijus Barakauskis). Pasirodžius visoms kapeloms žiūrovai buvo pakviesti išrinkti labiausiai patikusią kapelą. Fojė žiūrovų laukė tautiniais drabužiais pasipuošusios lietuvaitės su skrybėlėmis rankose. Į tas skrybėles mesdami savo bilietus žiūrovai išreiškė simpatijas kapeloms. Daugiausiai – 266 – simpatijos atiteko kapelai „Kikilis“.
Energija ir gera nuotaika­ trykš­­tančių kapelų sambrūzdis Elek­trė­nuose įvyko jau 31 kartą. Pasveikinti dalyvių ir įteikti mero padėkas atvy­ko administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius. „Ačiū už puikią šventę, kurią atvežėte į Elektrėnus iš artimesnių ir tolimesnių Lietuvos kraštų. Ačiū, kad mūsų sekmadienį nuskaidrinot skambiais akordais, jausmingais dainų tekstais“, – susirinkusius sveikino administracijos di­­rektorius ir skaičiavo, kad kapelų šventė mini daug didesnę su­kak­tį nei pati Elektrėnų savivaldybė, kuri kitąmet švęs 20-metį.
Įteikus padėkas ir dovanas, koncertas baigtas varžytuvių nugalėtojos – kapelos „Kikilis“ – daina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų