Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

06-01 gautas pareiškimas, kad gegužės 18 d. naktį iš daugiabučio namo laiptinės  pavogtas prie turėklų prirakintas bėginis dviratis.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-01 gautas pareiškimas, kad pavogtas dviratis, stovėjęs lauke, prie daugiabučio namo laiptinės.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-01 gautas pareiškimas, kad Vievio sen. išdaužus langą įsibrauta į sodybą. Namo virtuvėje šeimininkai pasigedo krosnies viršutinės metalinės dalies su lankainiais bei dviejų metalinių durelių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-01 gautas pareiškimas, kad birželio 1 d. apie 16.30 val., darbo vietoje,  nuo stalo buvo pavogtas mobiliojo ryšio telefonas ,,Sony Ericsson S500“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-02 gautas UAB, esančios Vievio sen., pareiškimas, kad  iš naujai sumontuotos modulinės transformatorinės pavogta transformatoriaus apvija ir išpilta alyva. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-02 gautas UAB pareiškimas, kad  gegužės 22 d.  pastebėta, jog praplėšta dviejų šiltnamių plėvelė, o iš jų pagrobti 54 vnt. vazoninių gėlių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-02 gautas pareiškimas, kad gegužės 4 d. mokykloje iš mažamečio sūnaus pavogtas mobiliojo ryšio telefonas „Samsung GT – S6520“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-02 apie 19.35 val. Elektrėnų sen. pastebėtas automobilis „VW Passat“ ir jame sėdintys du vyrai. Atvykę greitosios pagalbos medikai nustatė vieno iš jų mirtį, antrasis pristatytas į ligoninę ir paguldytas į reanimacijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

06-04 gautas pranešimas, kad birželio 3 d. į Elektrėnų PK dėl išžaginimo kreipėsi moteris.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-05 gautas pareiškimas, kad birželio 5 d., apie 14.45 val., Elektrėnų sen., Abromiškių k., važiuojant dviračiu į ranką buvo sužalotas nepilnametis sūnus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 44 administracinės teisės pažeidimų protokolai už girto pasirodymą viešoje vietoje, kelių eismo taisyklių pažeidimus, nedidelį chuliganizmą ir kt.

Užregistruotas 181 pranešimas įvykių registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų