Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

05-19 gautas pranešimas, kad nuo gegužės 13 d. 18.00 val. iki gegužės 16 d. 8.00 val. iš statybos objekto, esančio Elektrėnų seniūnijoje, pavogtas didelis kiekis įvairių statybinių medžiagų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-19 gautas pranešimas, kad Semeliškių sen. D.Ž. necenzūriniais žodžiais apšaukė moterį, grasino susidorojimu ir pagrobė mobiliojo ryšio telefoną „Nokia“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-19 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad, panaudojus fizinę jėgą, prievarta bandyta į automobilį įtemti merginas.

05-19 gautas pareiškimas, kad gegužės 12 d. Kietaviškių sen. iš namuose buvusios striukės dingo banko kortelė, kurią panaudojus iš sąskaitos nuimti pinigai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

2011-05-21 pradėti du ikiteisminiai tyrimai mirties priežasčiai nustatyti.

2011-05-24 gautas pranešimas, kad Trakų r. gyventojas O.A., siekdamas išvengti atsakomybės už administracinį teisės pažeidimą, numatytą LR ATPK 1632 str. 4 d., ir siekdamas neteisėtos paperkamo valstybės tarnautojo veiklos vykdant įgaliojimus, siūlė 600 litų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

2011-05-24 gautas pranešimas, kad Vievio sen. nuo grūdų sandėlio, priklausančio AB, išmontuoti 7,5 kW galingumo elektros varikliai ir pavogti jų korpusai su varinėmis apvijomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

2011-05-24 gautas pareiškimas, kad kovo 27 d. telefonu išviliojus prisijungimo prie internetinės bankininkystės sistemos duomenis paimtas kreditas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 85 administracinės teisės pažeidimų protokolai už girto pasirodymą viešoje vietoje, kelių eismo taisyklių pažeidimus, smulkų svetimo turto pagrobimą,  akcizais apmokestinamų prekių laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką, kai prekių vertė viršija penkiasdešimt minimalių gyvenimo lygių ir kt.

Užregistruoti 195 pranešimai įvykių registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų