Vievyje sulaikyta mergina turėjusi narkotikų

Vievyje sulaikyta mergina turėjusi narkotikų

Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Patrulių būrio pareigūnai rugsėjo 20 d. tamsiuoju paros metu ir esant blogam matomumui Vievyje sustabdė automobilį FORD FOCUS, kurio vairuotojas pažeidė Kelių eismo taisykles, nes nedegė nei vienas automobilio galinis žibintas.

Sustabdyto automobilio keleivė, dvidešimt vienerių metų Klaipėdos gyventoja R. J., atvykusi iš Škotijos, labai sunerimo, kai pareigūnai ėmė su bendrauti ja. Paklausta ar turi draudžiamų daiktų, mergina neigė, tačiau pareigūnams kilo įtarimas, jog ji kažką slepia.

Įtarimai pasitvirtino, pas R. J. buvo rastas suktinukas su, kaip įtariama, narkotine medžiaga – kanapėmis.

Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – BK) 259 str. 1 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų).  

Kadangi problema dėl neteisėtos narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvartos yra viena opiausių visuomenėje, o pareigūnų darbo rezultatai šioje srityje tik įrodo, kad tokių nusikalstamų veikų nei Elektrėnuose, nei aplinkiniuose rajonuose nemažėja, o priešingai, tik daugėja, todėl Elektrėnų PK patruliai ir toliau, vykdydami jiems pavestas pareigas, aktyviai dalyvaus išaiškinant neteisėto disponavimo šiomis medžiagomis atvejus.  

Elektrėnų PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų