Vievio vaikų dienos centras minėjo Pasaulinę ligonių dieną

Vievio vaikų dienos centras minėjo Pasaulinę ligonių dieną
Minint Pasaulinę ligonių dieną, Vievio vaikų dienos centro auklėtiniai kartu su darbuotojais sukūrė plakatą „Linkėjimų medis“. Vasario 11 d. jį pristatė ir padovanojo Vievio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei.

Vaikai kartu su savanore G. Janavičiene atliko keletą muzikinių kūrinėlių, deklamavo eiles ir visus vaišino pyragu, kurį patys pagamino.
Gydytoja D. Kameneckienė, dėkodama visiems, perskaitė kardinolo V. Sladkevičiaus žodžius apie jaunimą ir pabrėžė, kad labai svarbu nuo vaikystės ugdyti pagarbą vyresnio amžiaus žmonėms, ligoniams. Taip pat ji pasidžiaugė, kad jau daugiau kaip dešimtmetį palaiko glaudžius ir draugiškus ryšius su Vievio vaikų dienos centru. Ligoninės kolektyvo vardu gydytoja E. Kircūnienė padėkojo Vievio vaikų dienos centrą lankantiems vaikams ir darbuotojams už praskaidrintą nuotaiką, suteiktą džiaugsmo akimirką ir pavaišino saldainiais.
Kuriant plakatą „Linkėjimų medis“ kiekvienas vaikas ir darbuotojas įdėjo po mažą dalelytę: Samanta nupiešė medį, kiti vaikai piešė, spalvino, klijavo lapelius, ant kurių buvo surašyti vaikų ir darbuotojų linkėjimai. Kartu su virėja Marija Veronika, Paulius ir Julius pagamino pyragą – „Tinginį“.
Norisi pasidžiaugti, kad Vievio vaikų dienos centrą lankantys vaikai savo geranoriškumu, gražiu sumanymu, kūryba, vaikiška šypsena ir džiaugsmu pradžiugino Vievio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje besigydančius ligonius ir kolektyvą.

Daiva Bartosevičiūtė
Soc. darbuotoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų