Vievio gimnazijoje – tinklinio turnyras

Vievio gimnazijoje – tinklinio turnyras

Spalį Vievio gimnazijos sporto salėje vyko tradicinis tinklinio turnyras Tarptautinei mokytojų dienai pažymėti. Kasmet varžybas organizuoja kūno kultūros mokytoja Zita Narkeliūnaitė.

Renata KISNIERIENĖ

Pagrindinis šio turnyro tikslas –  suteikti galimybę šio sporto entuziastams parodyti savo talentą bei skatinti jaunimą užsiimti naudinga veikla, kuri ilgainiui peraugtų į hobį.

Tinklinio varžybose dalyvavo trys komandos. I vietą iškovojo Vievio miesto studentų komanda, II vietą užėmė taip pat šauniai žaidusi gimnazijos mokytojų komanda, trečiąją – gimnazistų komanda.

Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti. Labai gerai varžybose pasirodė Tomas Pavlovas. Geriausioms tinklinio žaidėjoms – Justinai Ivanovaitei, Žymantei Jonikaitei ir Zitai Narkeliūnaitei – buvo įteiktos taurės, kurios dar ilgai primins nuostabias renginio akimirkas.

Iš tikrųjų džiugu, kad mokiniai ir mokytojai žaidžia tinklinį jau ne pirmus metus.

Atkaklumo, kantrybės linkime visiems sportininkams. Jūsų pergalės – tai tarsi dar vienas žingsnis į priekį. Aplinkui – dar margaspalvis ruduo…Suspėkite pasigėrėti, kaip rytais nuo lapų auksu lyja ir vėl sugrįžkite į jaukią gimnazijos sporto salę, kur jūsų lauks dar ne vienas laimėjimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų