Viešo maitinimo įmonėje prekiauta kontrabandinėmis cigaretėmis

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Prevencijos poskyrio pareigūnai, tęsdami prevencines priemones dėl neteisėtos prekybos tabako gaminiais ir gavę informacijos apie tokius pažeidimus, lapkričio 10 d. nustatė dar vieną neteisėtą prekybą akcizinėmis prekėmis viešo maitinimo įmonėje.

 

Elektrėnuose esančiame kioske, gaminančiame ir prekiaujančiame kebabais, ir turinčiame leidimą verstis viešojo maitinimo patiekalais, pareigūnai sulaikė A.V., kuris už 16 Lt įsigijo 4 cigarečių pakelius „Minsk 5“ su Baltarusijos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis. Kioske pareigūnai surado ir paėmė dar 25 tokius pačius cigarečių pakelius.

Dėl neteisėtos prekybos tabako gaminiais pradėta administracinio teisės pažeidimo byla teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 185 (2) str. (akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką) 1 dalį („<…>, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra iki dviejų minimalių gyvenimo lygių (toliau – MGL), užtraukia baudą nuo 100 iki 300 litų su šių prekių konfiskavimu.).

Be to, pareigūnams tikrinant minėtos viešo maitinimo įmonės patalpas, didelę nuostabą sukėlė netvarka: purvas, neplauti indai, nevalyti stalai ir pan. Todėl buvo iškvieti Vilniaus apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Elektrėnų savivaldybės tarnybos pareigūnai, kurie, užfiksavę higienos pažeidimus, sustabdė įmonės veiklą.

 

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų