Vengrijoje iškovoti du sidabro medaliai ir vienas bronzos

Vengrijoje iškovoti du sidabro medaliai ir vienas bronzos

Kovo 24–25 dienomis Vengrijoje, Miskolc mieste, vyko Tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „12th Avas Cup“, kuriose dalyvavo sportininkai iš 8 šalių (Vengrijos, Slovakijos, Kipro, JAV, Kroatijos, Šveicarijos, D. Britanijos ir Lietuvos).

Lietuvai garbingai atstovavo devyni Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai, treniruojami trenerės Ramunės Satkauskaitės.

Pirmoji varžybose startavusi ir pirmąjį sidabro medalį Lietuvai bei Elektrėnams iškovojo šešiametė Urtė Isabel Prūsaitė. Urtė varžėsi tarp vyresnių sportininkių ir surinko 20.66 balo bei pagerino savo asmeninį rekordą.

Antrąjį sidabro medalį Lietuvai iškovojo Konstantinas Grigošaitis, kuris surinkęs 15.11 balo taip pat pagerino savo asmeninį rezultatą. Konstantino programos technika buvo įvertinta 1 vieta.

Trečiąją vietą ir bronzos medalį „Chicks 2008“ grupėje iškovojo Ema Komičiūtė. Taip pat šioje grupėje varžėsi Eglė Triponaitė (2009 m. g.), kuri užėmė aukštą penktą vietą. Austėja Valaišaitė (2009 m. g.) šioje grupėje užėmė 10 vietą.

Pirmą kartą „Cubs 2007“ grupėje varžėsi Adelija Katkutė (2008 m. g.), Adelija iš 16 dalyvių iškovojo aukštą 5 vietą, surinkusi 28.67 taškus savo asmeninį rezultatą pagerino net penkiais balais. Techninė programos dalis buvo įvertinta trečiąja vieta.

„Cubs 2006“ grupėje varžėsi Gabrielė Tolvaišaitė (2007 m. g.) ir iškovojo taip pat aukštą 5 vietą. Gabrielė, surinkusi 32.18 balo, pagerino savo asmeninį rezultatą. Jos techninė programos dalis buvo įvertinta antrąja vieta.

Vyresnių „Basic Novice“ merginų grupėje dalyvavusi Gabrielė Valentinavičiūtė iškovojo 4 vietą. Gabrielė šioje grupėje pagerino savo asmeninį rezultatą surinkusi 38.97 taškus, tai yra aukščiausias įvertinimas dalyvaujant šioje grupėje. Agnė Steponavičiūtė užėmė 7 vietą.

Smagu, kad sportininkai tobulėja ir gerai pasirodo tarptautinėse varžybose. Trenerės Ramunės Satkauskaitės auklėtiniai iš visų Elektrėnų čiuožėjų vieninteliai, kurie dalyvauja stipriose „Chicks A“, „Cubs A“ grupėse. Tik Ramunės Satkauskaitės sportininkės varžosi Junior-Jaunimo grupėse. Taip pat dvi sportininkės atstovauja „Advance Novice“ grupėms. Norime priminti, kad Emilija Švenčionytė ir Gabrielė Tolvaišaitė pagal surinktus varžybų balus-taškus yra geriausios sportininkės iki 14 metų Elektrėnų savivaldybėje.

Trenerės Ramunės Satkauskaitės geriausi auklėtiniai, kurie dalyvauja A grupėse, Jaunučių grupėse, Jaunių bei Jaunimo grupėse, treniruojasi 6 kartus per savaitę (po vieną valandą per dieną) kaip ir kitos trenerės auklėtiniai. Šiais metais iš Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionato tik trenerės R. Satkauskaitės auklėtiniai atvežė į Elektrėnus net 7 prizines vietas.

Dėkojame Elektrėnų savivaldybės sporto centro direktoriui ir administracijai už suteiktas galimybes dalyvauti tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose.

Informaciją paruošė d.č. klubas „SVAJA“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų