Vasaros stovykla prie jūros

Vasaros stovykla prie jūros

Nieko nėra blogiau už vaikų vasarą gatvėje. Tik Elektrėnų sporto mokyklos auklėtiniams vasaroti gatvėje nereikia. Kai kurie treneriai net atostogų metu vaikus surenka į treniruotes, o lengvosios atletikos trenerė Irma Ivoškienė ir plaukimo treneris Ovidijus Manomaitis savo auklėtiniams suorganizavo dešimties dienų edukacinę stovyklą Palangoje. Sporto mokykla kasmet sudaro sąlygas auklėtiniams aktyviai pailsėti ne tik prie jūros – stovyklas Lietuvoje ir už jos ribų organizuoja daugelis ESSM trenerių.

Šiais metais sportininkai gyveno Palangos sporto mokyklos bazėje. Plaukimo treneris Ovidijus rytais kėlė sportininkus ir kvietė į mankštą prie jūros. Vaikai pušynu bėgdavo kelis kilometrus iki jūros, darydavo su gumomis raumenų tempimo mankštą, maudėsi. Orai buvo palankūs, tad daug laiko sportininkai praleido paplūdimyje, žaidė paplūdimio tinklinį, futbolą, šokinėjo ant batuto…

Vakarais sportininkai važinėjo dviračiais, mat sporto mokyklos direktorius Valdas Škadauskas pasirūpino priekaba, kad stovyklautojai galėtų atsigabenti dviračius, riedučius ir kitą inventorių.

Vakarais stovykloje virdavo netradicinių sporto šakų rungtynių aistros. Beveik visi netradicinėse sporto šakose dalyvavę stovyklautojai buvo apdovanoti prizais bei atminimo dovanėlėmis. Pasaulio futbolo finalinių varžybų dieną stovyklautojai pažymėjo futbolo žongliravimo varžybomis. Čia nugalėjo Ovidijaus Manomaičio auklėtinis Rokas. Petankės varžybose nugalėjo Raigardas Markevičius. Raigardas laimėjo ir greičiausio stovyklautojo apdovanojimą. Vaikai įsitraukė į nerūpestingą stovyklos gyvenimą ir negalėjo patikėti, kad taip greit prabėgo ilga savaitė vasaros atostogų prie jūros.

Nors atostogos baigėsi, bet įspūdžių iš stovyklos užteks ilgam. Vaikai susirado naujų draugų, geriau pažino vienas kitą, trenerius, aplankę smėlio skulptūrų parką įgijo žinių ir gyvenimiškos patirties. Juk stovykloje teko gyventi savarankiškai, tik virėjos maistą taip skaniai ruošė, kad vaikai jas lygino su savo močiutėmis, visada besirūpinančiomis, kad vaikai sotūs būtų.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų