Vasario 16-osios minėjimas

Vasario 16-osios minėjimas

Vasario 14 d. Pastrėvio pagrindinėje mokykloje vyko Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – paminėjimas. Iškilmingą  renginį pradėjo  istorijos mokytojas Rimas Nemeikštis.  Jis  papasakojo apie Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymą 1918 m. vasario 16 d., šio dokumento svarbą ir reikšmę Lietuvos Respublikai. Visi renginio dalyviai sugiedojo Lietuvos himną.

Gražina BUBĖNIENĖ Pastrėvio seniūnijos kultūrinių renginių  organizatorė

 

Garbingos viešnios – etnografinio ansamblio „Vuolasta“ moterys (vadovė L. Tidikienė),  2011 m. rudenį  atšventusios kūrybinės veiklos 25- metį, – padainavo keletą partizaniškų, kareiviškų dainų. Toliau savo pasirodymais stebino mokiniai. Mažieji priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai deklamavo eilėraščius, pradinių ir vyresnių klasių mokiniai dainavo dainas, penktokai sužavėjo savo originaliais šokiais, visus pakerėjo ketvirtos klasės mokinės Elzbietos dainavimas. Ypatingo dėmesio sulaukė berniukų ansamblis.

Pastrėvio seniūnijos darbuotojos seniūno vardu labiausiai pasižymėjusiems mokiniams, kurie gerai mokosi, dalyvauja savivaldybės, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, sporto renginiuose ir laimi prizines vietas, tuo garsindami Pastrėvio pagrindinę mokyklą ir seniūniją, įteikė padėkas ir atminimo dovanėles. Mokyklos direktorė Dangutė Stasiūnienė geriausius ir aktyviausius mokinius, mokytojus ir mokyklos darbuotojus pagerbė įteikdama visiems padėkas. Renginį baigė nuotaikingas visų mokinių sudainuotas „Mokyklos himnas“.

Vaikų noras dalyvauti įvairioje veikloje, gerai mokytis, siekti pačių geriausių rezultatų yra ne tik pačių mokinių, bet ir viso mokyklos darbuotojų kolektyvo vieningo darbo rezultatas. Tik bendromis pastangomis galima įgyvendinti savo siekius ir svajones kuriant gražesnę ateitį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų