Vasario 16- oji Pastrėvio mokykloje

Vasario 16- oji Pastrėvio mokykloje

Visa Lietuva didžiuodamasi švenčia Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, šią dieną šventėme kartu ir mes.

Vasario 14 d. pasipuošę tautiniais kostiumai ir įsisegę trispalves gėles Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyriaus mokyklos bendruomenė rinkosi į šventę. Priešmokyklinukai, vyresni ikimokyklinukai ir pradinukai džiaugėsi, kad savo apranga išsiskiria iš kitų, ir iškilmingai kartu su visais šventės pradžioje giedojo Lietuvos himną.

Apie šventės svarbą ir istoriją susirinkusiems pasakojo lietuvių kalbos mokytoja Natalija Jančiauskienė. Mokytoja su 5–8 klasių mokiniais susirinkusiems skyrė gražiausias lietuvių poetų eiles.

Muzikos mokytoja Janina Bajorinienė su pradinių ir vyresnių klasių mokiniais padovanojo gražų šventinį koncertą, kurio metu skambėjo dainos „Nemunas“, „Čia gimtinė – Lietuva“, „Teka saulelė“, „Vienas žodis“. Klausantis šių gražių dainų ne vienam suaugusiajam nuriedėjo džiaugsmo ašara… Visus pralinksmino pradinukų šokiai – polka „Pirštai – kulnas“ ir „Pliauškutis“, o renginį vainikavo bendra daina „Čia mano žemė“, kurią linksmai prisijungė dainuoti ir visi žiūrovai.

* * *

Švenčiama šventė sutapo su diena, kurią jau kuris laikas pamėgusi visuomenė – ypač jaunesnioji karta – Valentino diena. Po iškilmingos renginio dalies vaikai su mokytojomis Irina Rastorgujeva ir Jurgita Stasiūnaite organizavo vaikams viktoriną apie vienas kito pažinimą, minė mįsles, dalino meilės pašto laiškučius ir organizavo šokius. Džiugu, kad meilės laiškais tarpusavy dalinosi ir mokytojai, ir mokiniai. Su vaikais buvo kalbama apie meilę artimui, gimtinei ir kiekvienam žmogui.

Pedagogė Viktorija Juknevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų