Vandensvydis jau Elektrėnuose

Vandensvydis jau Elektrėnuose

Kelerius metus iš eilės Elektrėnai garsėjo kaip aukšto lygio vandensvydžio rungtynių rengimo vieta. Tai Lietuvos, Šiaurės šalių čempionatai, o šį pavasarį buvo surengtos ir Europos jaunių čempionato atrankos varžybos, kuriose dalyvavo Anglijos, Makedonijos, Rumunijos, Slovėnijos, Turkijos ir Lietuvos rinktinės.

Neringa MILAŠIENĖ, Sporto organizatorė

 

Po varžybų komisaras Isi Krameris iš Izraelio, turnyro organizavimą ir Elektrėnų baseiną įvertino labai gerai bei žadėjo ateityje siūlyti rengti įvairias Europos lygio vandensvydžio varžybas. Būtų gėda, turint tokią sportinę bazę, nekultivuoti vandensvydžio sporto.

Lapkričio mėnesį Elektrėnų savivaldybės sporto mokykloje pradėjo dirbti  treneris Liudas Putrimas. Ilgametis Lietuvos jaunių rinktinės, daugkartinis Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionų treneris žada artimiausiu metu garsinti Elektrėnų vardą Lietuvoje ir užsienyje. Jau renkamos 8-14 metų berniukų ir mergaičių grupės. Treneris minėjo, kad Elektrėnų sporto mokyklos direktorius Valdas Škadauskas ir VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro direktorius Kęstas Vitkauskas noriai priėmė vandensvydininkus į savo sporto šakų šeimą,  suteikė jiems puikias sąlygas treniruotis ir rungtyniauti.

Pirmas puslapis jau atverstas ir tikimės, kad Elektrėnų vandensvydininkų knyga bus įdomi ir turininga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų