Trakų rajono apylinkės teisme – teismo ir pataisos inspekcijos atstovų diskusija

Lapkričio 24 d. Trakų rajono apylinkės teisme vyko diskusija apie praktines problemas,  kylančias vykdant teismų nuosprendžius bei nutartis.

Trakų apylinkės teismo inf.

 

Teisme surengtoje diskusijoje dalyvavo Trakų rajono apylinkės teismo teisėjai ir Kalėjimų departamento prie Teisingumo ministerijos atstovės: Vilniaus regiono pataisos inspekcijos direktorė Marta Gavrilovienė ir Elektrėnų pataisos inspekcijos vyresnioji inspektorė Jolanta Barysienė. Diskusijos metu buvo aptarti praktiniai bausmių vykdymo ypatumai tais atvejais, kai nuteistieji išvyksta į užsienį, teismo paskirtų viešųjų darbų vykdymo ypatumai, nuteistųjų įspėjimo apie tai, kad bausmės vykdymo atidėjimas gali būti panaikintas, ir nuteistųjų atleidimo nuo bausmės pasibaigus bausmės vykdymo atidėjimo terminui teisiniai niuansai. Taip pat buvo aptarti įvairūs teismo ir pataisos inspekcijos komunikavimo aspektai bei būdai, kuriais būtų galima jį pagerinti.

„Šis susitikimas – tai puikus indėlis siekiant užtikrinti sklandesnį teismo nuosprendžių ir nutarčių vykdymą bei kuo glaudesnį ir efektyvesnį tarpinstitucinį bendradarbiavimą, todėl jo metu vykusioje diskusijoje įgyta patirtis bus naudinga tiek teismui, tiek ir pataisos inspekcijai,“ –pasibaigus renginiui teigė teismo pirmininkė Jolanta Malijauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų