Telefonų stikliukai: kaip nusipirkti internetu?

Telefonų stikliukai: kaip nusipirkti internetu?

Kokybiški pažangūs išmanieji telefonai yra nemenka investicija. Žinomi gamintojai Kas sezoną stengiasi pasiūlyti vis naujesnius išmaniųjų telefonų modelius, patobulinta programine įranga, turinčių naujų patrauklių funkcijų. Dažnai šie privalumai ir paskatina įsigyti naujausią išmaniojo telefono modelį. Neretai žmonės, susižavėję į prekybą išleistu modeliu, turi net kurį laiką taupyti pinigus, kad galėtų įsigyti pageidaujamą išmanųjį telefoną. Tad įsigytą naują įrenginį norisi išsaugoti kuo ilgiau nesubraižytą, nesugadintą. Ekspertų teigimu, dažniausiai nukenčia telefonų ekranai. Jie būna subraižomi ar sudūžta telefonui iškritus išrankų. Dėl to būtina kuo patikimiau apsaugoti savo telefonų ekranus ir tai daryti patariama iš karto tik nusipirkus naują išmanųjį telefoną. Tai atlikti galima keliais būdais. Užklijuojant ant ekrano apsauginę plėvelę, užpurškiant nano dangos sluoksnį, ar užklijuojant kokybišką stikliuką. Stikliukas laikomas vienu patikimiausių telefono ekrano apsaugos pasirinkimų.

Kaip išsirinkti stikliuką telefonui?

  • Telefonų apsaugos priemonės siūlomos daugelyje prekybos vietų. Lengvai ir patogiai gali būti įsigyjami ir telefonų stikliukai internetu. Tačiau derėtų būti apdairiems renkantis stikliukus telefonų ekranų apsaugai.
  • Stikliuką reikia rinktis atsižvelgiant į savo išmaniojo telefono modelį. Jis gali dengti priekinę telefono kamerą arba jos nedengti. Pasirinkimas priklauso nuo naudotojo sprendimo.
  • Visuomet patariama rinktis tik originalų kokybišką stikliuką savo telefonui. Tik aukštos kokybės stikliukas gali apsaugoti telefono ekraną, būti atsparus pažeidimams, neiškreipti vaizdo, nesumažinti ekrano jautrumo lietimui.
  • Nenaudokite pigių telefonų stikliukų kopijų, tai yra nepirkite pigesnių neoriginalių stikliukų. Jie greičiausiai neatitiks kokybiškam stikliukui keliamų reikalavimų ir tinkamai neatliks apsauginės funkcijos. Negana to, galite apturėti nuostolių: prireikus nuimti stikliuką, gali nepavykti to padaryti. Tuomet tektų keisti visą ekraną, o tai būtų jau nemažos išlaidos.
  • Pirkite telefonų stikliukus tik iš patikimų pardavėjų, kad galėtumėte būti tikri, jog gausite išties kokybišką prekę.

Ekspertai pataria saugoti savo telefonus, siekiant išvengti išlaidų jų remontui. Jautriausia telefonų dalimi laikomas ekranas. Tad verta įsigijus naują telefoną, ryžtis dar vienai investicijai, būtent į jo apsaugojimą ir įsigyti apsauginį ekrano stikliuką.

 

Remiama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų