Tau mano mamyte

Tau mano mamyte
Gegužės 3 dieną, Elektrėnų socialinės reabilitacijos centre vyko šventė mamoms „Tau mano Mamyte…“.

Vaikų dienos centro auklėtiniai aktyviai ruošėsi šiai šventei. Išmokę daug eilėraščių, dainų bei šokių, vaikučiai linksmino savo mamas. Mamų veiduose neišnyko šypsenos žiūrint į savo susikaupusius vaikus.
Prieš vaidinimą vaikai labai jaudinosi, tačiau kai viskas pasibaigė buvo labai laimingi, kad šauniai suvaidino. Tačiau tuo vakaras nesibaigė. Vaikai norėjo išjudinti ir savo mamytes, taigi buvo surengtas konkursas „Šauniausia mama“. Išrinkta kompetentinga komisija griežtai vertino kiekvienos mamos pasirodymą. Komisijai buvo labai sunku nuspręsti, kuri mama yra šauniausia. Pagaliau komisija paskelbė, kad visos mamos yra pačios šauniausios.
Kiekvienas vaikas savo mamai padovanojo dainą, šokį, gražias eiles, po savo pagamintą darbelį bei gėlę. Vakarą vainikavo pasisėdėjimas prie vaišių stalo.
Primename, kad Vaikų dienos centras Pakalniškių kaime yra dėl Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuoto Vaikų dienos centrų  projekto „Ištieskime šeimai pagalbos ranką“ (projekto vadovė  Edita Kizlienė).

Simona Nenartavičiūtė
Neformalaus ugdymo vadovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų