SVARBI INFORMACIJA ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS GYVENTOJAMS IR ŪKIO SUBJEKTAMS: PRADEDAMI ŽENKLINTI ATLIEKŲ KONTEINERIAI!

SVARBI INFORMACIJA ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS GYVENTOJAMS IR ŪKIO SUBJEKTAMS: PRADEDAMI ŽENKLINTI ATLIEKŲ KONTEINERIAI!

Nuo 2023 m. spalio 23 d. iki 2023 m. gruodžio 31 d. UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos atliekų tvarkymo įstatymo, Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo ir Lietuvos Respublikos pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo reikalavimais, dėl komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų rūšiuojamojo srauto surinkimo ir vežimo paslaugų teikimo, pradeda visų atliekų konteinerių ženklinimo darbus Elektrėnų savivaldybės teritorijoje.
Iki 2023 m. gruodžio 31 d. specialiomis elektromagnetinėmis žy­mėmis bei lipdukais su identifikaciniu numeriu turi būti paženklinti visi Elekrėnų savivaldybės atliekų konteineriai.
Planuojama, kad iš viso sa­vivaldybės teritorijoje reikės paženklinti apie 17 tūkst. pakuočių (stiklas, popierius, plastikas) ir mišrių komunalinių atliekų kon­teinerių, kuriais naudojasi tiek daugiabučių, tiek individualių namų gyventojai ir veiklą vykdantys ūkio subjektai.
Ženklinamų konteinerių skaičius labai didelis, todėl planuojami darbai bus atliekami daugiau nei du mėnesius. Maloniai prašome konteinerių savininkus supratingumo ir geranoriško bendradarbiavimo.
Prašome Elektrėnų savivaldybės gyventojus ir ūkio subjektus visus turimus atliekų konteinerius: pakuočių (stiklas, popierius, plastikas) ir mišrių komunalinių atliekų išstumti prie sklypo teritorijos ribos (arba į įprastą aptarnavimo vietą) ir išstumtus laikyti, kad įmonės darbuotojai galėtų netrukdomai suženklinti konteinerius. Todėl prašome neskubėti įtraukti savo konteinerių į vidų nepaisant to, ar jie yra užpildyti, ar tušti. Konteinerius būtina palikti visai dienai. Jeigu iki vakaro įmonės darbuotojai nespės suženklinti konteinerių, prašome išstumtus konteinerius laikyti tol, kol ant jų bus užklijuoti informaciniai lipdukai, o ant konteinerių šono – specialūs indentifikaciniai numeriai.
Įspėjame, kad nesuženklinti konteineriai nuo 2024 m. sausio mėn. nebus aptarnaujami.
Planuojami konteinerių ženklinimo darbai ir atliekų surinkimo grafikai bus skelbiami UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ interneto svetainėje: https://www.eku.lt ir įmonės facebook svetainėje: Elektrėnų komunalinis ūkis. Be to, visi konteinetrių savininkai iš anksto gaus priminimą apie planuo­jamus ženklinimo darbus trumposiomis žinutėmis arba elektroniniais laiškais.

UAB ,,Elektrėnų komunalinis ūkis“ administracijos informacija

 

 

Užs. Nr. 2164

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų