Suvestinė 12-29 – 01-03

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

12-29 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose, Šviesos g., išlaužus durų spynos šerdelę, apvogtas butas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
01-01 gautas asmens pareiškimas, kad sausio 1 d., apie 03.50 val., Elektrėnų sav., Vievyje, Semeliškių g. esančio namo laiptinėje, jį be priežasties sumušė nepažįstami asmenys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
01-01 gautas pranešimas, kad sausio 1 d., apie 14.00 val., Elektrėnų sav., Elektrėnų sen., esančioje sodų bendrijoje, gyvenamojo namo rūsyje R.P. (gim. 1980 m.), konflikto metu tyčia pastūmė savo žmonos nepilnametį sūnų, tuo sukeldamas jam fizinį skausmą, po to tyčia sudavė rankomis į galvą ir veidą bei į šonus, taip sukeldamas nepilnamečiui fizinį skausmą ir sutrikdydamas sveikatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
01-03 gautas pranešimas, kad sausio 3 d., 20.09 val., į Elektrėnų ligoninę dėl daugybinių kūno sužalojimų, vidaus organų sumušimo bei hematomų veide buvo pristatyta ir paguldyta moteris, kurią namuose sumušė jos sugyventinis A.M. (gim. 1962 m.), gyv. Elektrėnų sav., Vievyje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
01-03 gautas asmens pareiškimas, kad buvęs vyras K.V. (gim. 1970 m.), gyv. Elektrėnuose, vengia pareigos pagal Trakų rajono apylinkės teismo sprendimą mokėti išlaikymą savo dukrai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Surašyti 36 administracinės teisės pažeidimų protokolai už kelių eismo taisyklių pažeidimus, nedidelį chuliganizmą, smulkų svetimo turto pagrobimą, viešosios rimties trikdymą, girto pasirodymą viešoje vietoje ir kt.
Užregistruota 140 pranešimų įvykių registre.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų