Suvestinė 12-15 – 12-20

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:
12-15 gautas pranešimas, kad lapkričio 26 d. pastebėta, jog Elektrėnų sav., Kalninių Mijaugonių k., iš aikštelės prie kapinių dingo metalinis šiukšlių konteineris. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

12-15 pastebėta, jog iš namų Vievyje pavogti auksiniai juvelyriniai dirbiniai – grandinėlės, žiedai, auskarai, pakabukai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.           
12-15 Elektrėnuose, prie prekybos centro „Maxima“, aikštelėje keičiant automobilio ratą su nuleista padanga, nuo automobilio keleivio sėdynės buvo pavogta rankinė su pinigais, dokumentais, raktais ir kt. daiktais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
12-16 gautas pareiškimas, kad gruodžio 10 d., apie 16.30 val., Elektrėnuose, prie Sodų g. 6 namo, praeinantis jaunuolis iš rankų ištraukė rankinę su pinigais, dokumentais, raktais.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
12-17 gautas pareiškimas, kad apie 19.00 val. Elektrėnuose, Trakų g. prie 31 namo, jaunuolis iš rankų ištraukė rankinę su pinigais, dokumentais, telefonu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
12-20 gautas pareiškimas, kad gruodžio 6 d., apie 16.30 val., Elektrėnuose, Taikos gatvėje, šalia Elektrėnų ligoninės priėmimo skyriaus du nepažįstami jaunuoliai iš rankų išplėšė rankinę su pinigais ir asmeniniais daiktais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Surašyti 55 administracinės teisės pažeidimų protokolai už kelių eismo taisyklių pažeidimus, tėvų valdžios nepanaudojimą, girto pasirodymą viešoje vietoje, nedidelį chuliganizmą, rūkymą tose vietose, kur tai daryti draudžiama, policijos pareigūnų teisėtų nurodymų nevykdymą.
Užregistruoti 137 pranešimai įvykių registre.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų