Suvestinė 09-30 – 10-04

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:
09-30 gautas pareiškimas, kad rugsėjo 26 d. į namus negrįžo ir dingo be žinios vyras, kuris galėjo tapti nusikaltimo auka. Pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens buvimo vietai nustatyti.

09-30 gautas pareiškimas, kad iš neužrakinto garažo, esančio šalia gyvenamojo namo Elektrėnuose, buvo pavogta apie 60 m varinio kabelio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
10-02 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Vievio sen., iš nebaigto statyti namo pavogta guminė valtis ,,Ekskursion-3“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.  
10-04 gautas pareiškimas, kad rugsėjo mėnesio pradžioje iš miško, esančio Mitkiškių k., Kazokiškių sen., išpjautos ir išvežtos 5 pušys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Surašyti 88 administracinės teisės pažeidimų protokolai už smulkų svetimo turto pagrobimą, nedidelį chuliganizmą, viešosios rimties trikdymą, gyvenimą be asmens tapatybės kortelės, kelių eismo taisyklių pažeidimus, girto pasirodymą ar gėrimą viešoje vietoje ir kt.
Užregistruoti 99 pranešimai įvykių registre.
09-29 Vilniaus apskrities VPK Elektrėnų PK pareigūnai Elektrėnuose, Draugystės g., sulaikė ieškomą M.S. (gim. 1987 m.), gyv. Elektrėnuose, kuris pagal 2005 m.  rugsėjo 16 d. Trakų rajono apylinkės teismo nuosprendį nuteistas laisvės atėmimo bausme.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų