Suvestinė 06-15 – 06-20

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:
06-15 gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., Vievio sen., UAB teritorijoje rastas lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

06-15 gautas pranešimas, kad asmens mobiliajame telefone yra nuotraukos, kuriose užfiksuoti nuogi ar apsinuoginę mažamečiai vaikai, imituojantys intymias pozas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-15 gautas pareiškimas, kad iš ūkinio pastato, esančio Kaišiadorių sav., pavogtas dviratis „Aist“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-15 gautas pareiškimas, kad buvęs sutuoktinis V.J. nuolat terorizuoja buvusią žmoną, grasina fiziniu susidorojimu jai ir jos vaikams žodžiu ir SMS žinutėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-15 gautas VšĮ „Elektrėnų vaikų globos namai“ pranešimas, kad po pokalbio su ugdytiniais kilo įtarimų, jog vienas iš globotinių buvo tvirkinamas, kai gyveno pas savo motiną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-16 gautas  pareiškimas, kad nuo Juodinio ežero, esančio Elektrėnų sav., Semeliškių sen., pavogta metalinė valtis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-18 gautas pareiškimas, kad buvo įsibrauta į sodo namelį Elektrėnų sav., Vievio sen. Pavogta įvairių namų apyvokos daiktų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-18 gautas pareiškimas, kad pavogtas automobilis „Audi A6 Avant“, stovėjęs Elektrėnuose, prie Saulės g. 14 namo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-18 gautas pareiškimas, kad birželio 9 d. važiuojant maršrutiniu autobusu iš Elektrėnų į Vievį, prapjovus rankinę buvo pavogta piniginė su pinigais ir kompensuojamų vaistų apskaitos knygele. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-20 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, garažų bendrijoje „Energetikas“, apvogtas garažas, iš kurio pavogtas kampinis šlifuokis ir elektrinė freza. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-21 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose vienoje iš parduotuvių apgaulės būdu, dalyvaujant nukentėjusiajam, sudaryta išperkamosios nuomos sutartis televizoriui bei orkaitei, kurių bendra vertė 4968, 32 Lt, pirkti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-21 gautas pranešimas, kad G.S. (gim. 1977 m.), gyv. Kaišiadorių r., Kruonio sen., pasibaigus panaudos sutartyje nurodytam automobilio panaudos terminui, galimai pasisavino jam laikinai patikėtą naudotis UAB priklausantį automobilį BMW 325. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vilniaus apskrities VPK Elektrėnų PK pareigūnai, atlikdami operatyvines priemones ikiteisminiame tyrime, pradėtame pagal LR BK 260 str. 1 d. dėl narkotinių medžiagų platinimo, Elektrėnuose, kratos metu pas M.D. rado ir paėmė žalios spalvos masės, įtariama, narkotinės medžiagos.   
Surašyta 80 administracinės teisės pažeidimų protokolų už: kelių eismo taisyklių pažeidimus, nedidelį chuliganizmą, prekybos viešose vietose taisyklių pažeidimą, smulkų svetimo turto pagrobimą, denatūruoto etilo alkoholio laikymą neturint leidimo, gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimą, gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimą, girto pasirodymą viešoje vietoje ir kt.
Užregistruoti 135 pranešimai įvykių registre.


Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų