Suvestinė 03-24—03-31

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:
03-24 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose Draugystės g. rado automobilio išdaužtą durelių stiklą ir pavogtą CD grotuvą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

03-24 gautas pareiškimas, kad Vievio sen., atliekant miško kirtimo darbus, aikštelėje pasigedo palikto 50 litrų dyzelinio kuro. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
03-24 gautas pareiškimas, jog kilo gaisras pirtyje, esančioje Elektrėnų sen. Įtariama, kad pirtis buvo padegta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
03-26 gautas pranešimas, kad Elektrėnų sen. gyvenamajame name kilo gaisras. Gaisro metu viename kambaryje sudegė patalynė, apdegė sienos. Įtariamas padegimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
03-27 gautas pareiškimas, kad kelyje Vievis-Pakalniškės rado stipriai apgadintą automobilį, kuris dėl gedimo buvo paliktas kelkraštyje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
03-27 gautas pareiškimas, kad  Vievio sen. sodyboje rastos išlaužtos dviejų ūkinių pastatų durys ir pasigesta elektrinio gręžtuvo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
03-27 gautas pranešimas, kad Vievyje savo namuose rastas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
03-27 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, Draugystės g., D.E. (gim. 1991 m.), gyv. Elektrėnuose, apgaule pasisavino mobilųjį telefoną „Nokia 6303“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
03-27 gautas pareiškimas, kad Kazokiškių sen. poilsiavietėje buvo pavogti du poilsiautojų mobilaus ryšio telefonai ir pinigai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
03-28 gautas pareiškimas, kad iš automobilio pavogtas akumuliatorius ir automagnetola ,,Pionier“ bei kiti daiktai. Automobilis stovėjo Žvejų g., Vievyje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
03-28 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose Trakų gatvėje kelių vaikinų buvo sumuštas asmuo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
03-29 gautas pranešimas, kad nuo uždarajai akcinei bendrovei priklausančio automobilio pavogti du akumuliatoriai. Automobilis stovėjo AB saugomoje teritorijoje Elektrėnų sav., Vievio sen. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
03-30 gautas pranešimas, kad apgadintos penkios dviejų ūkinių pastatų, esančių Elektrėnų sav., Vievyje, durys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
03-31 gautas pranešimas, kad į ligoninės priimamąjį dėl kūno sumušimų kreipėsi du nepilnamečiai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.               
Surašyti 86 administracinės teisės pažeidimų protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girto pasirodymą viešoje vietoje, gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimus, viešosios rimties trikdymą, gyvenimą be asmens tapatybės kortelės, nedidelį chuliganizmą ir kt..
Užregistruoti 103 pranešimai įvykių registre.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų