Startas į Seimą – nuo Kaišiadorių

Startas į Seimą – nuo Kaišiadorių

Naujas Lietuvos Respublikos Seimas bus renkamas tik kitų metų rudenį, bet Elektrėnų ir  Kaišiadorių socialdemokratai rinkimų maratonui jau davė startą. Rugsėjo 23 d., pavakarę, per patį lygiadienį, Kaišiadorių užeigoje „Po vežimu“ susitiko Kaišiadorių ir Elektrėnų socialdemokratai, kurie įvardijo savo siekius rinkimuose į Seimą. Vienmandatėje Kaišiadorių – Elektrėnų rinkiminėje apygardoje ketvirtą kartą kandidatuos Seimo narys ir Lietuvos socialdemokratų partijos Kaišiadorių skyriaus pirmininkas Bronius Bradauskas, o daugiamantatėje apygardoje (bendrame sąraše) į Seimą balotiruosis ir Elektrėnų skyriaus pirmininkas Arvydas Vyšniauskas.

Red. inf.

 

Startą į rinkimus socialdemokratai pradėjo gerai nusiteikę ir pilni jėgų. Jėgas jie išmėgino įvariose sporto rungtyse: žaidė krepšinį, mėtė baudas, žiedus, svarsčius, smaigstė smiginį ir kilnojo sunkumus. Kadangi visos rungtys buvo draugiškos, tai visi draugiškai medaliais bei taurėmis buvo apdovanoti. Medalių daugiau atiteko kaišiadoriečiams. Prieš apdovanojimus grupės dar parodė menines programas, kurių metu skambėjo muzika, dainos ir poezija, kurioje dažniausiai rimavosi žodžiai: svarbiausia žmogus, bičiuliai.

Kaišiadorių socialdemokratų skyriaus sąraše yra apie 300 narių, Elektrėnų skyriuje – apie 200. Seimo nario Broniaus Bradausko padėjėjais Elekltrėnuose dirba Stasys Lančinskas, Kaišiadoryse – Janina Žiemienė. B. Bradauskas, nuolatinis renginių, įvairių projektų ir paramos prašančiųjų rėmėjas, Kaišiadorių – Elektrėnų rinkiminėje apygardoje į Seimo narius išrinktas buvo tris kartus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų