Sporto šventė neįgaliesiems

Sporto šventė neįgaliesiems

Septintą kartą į Elektrėnų sporto mpokyklos salę renkasi neįgalūs sportininkai iš visos Vilniaus apskrities. Elektrėnų neįgaliųjų draugijai patikėta garbė kiekvienais metais organizuoti apskrities neįgaliųjų sporto žaidynes, po kurių paaiškėja stipriausieji, dalyvausiantys respublikinėse žaidynėse Kauno sporto halėje.

Šiais metais į Elektrėnus susirinko per 100 sportininkų iš Ukmergės, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Elektrėnų savivaldybių ir rungėsi per 10 sporto šakų. Daugiausia emocijų, žinoma, sukėlė estafečių rungtys, o labiausiai susikaupti teko prie šaškių ar šachmatų lentų. Geriausiai pasirodė ir nugalėtojų taure apdovanota buvo Ukmergės komanda, antrą vietą užėmė Širvintos, trečia – Švenčionys. Į respublikines varžybas važiuos elektrėniškiai šaškininkai ir šachmatininkai.

Žaidynių nugalėtojai apdovanoti buvo diplomais ir asmeninėmis dovanomis, visi sportininkai buvo nemokamai pamaitinti, o svarbiausia, Vilniaus apskrities neįgalieji turėjo galimybę pabendrauti tarpusavyje, pasidalinti žiniomis ir patirtimi.

  

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų